Slayer i Anthrax na łodzi Motorhead

Urszula Drabińska
19.03.2015 14:00
Slayer i Anthrax na łodzi Motorhead Fot. motorheadcruise.com

Motorhead po raz drugi zaprasza na metalową imprezę na pokładzie Norwegian Sky trwającą 24 godziny na dobę.

Luksusowy statek podniesie kotwicę 28 września 2015 roku w Miami. Podczas rejsu zawinie do miasta Nassau oraz na prywatną, malowniczą wyspę Great Stirrup Cay, od 1977 roku należącą do Norwegian Cruise Line. Motorboat do Stanów Zjednoczonych powróci 2 października.

Wycieczkowiec Norwegian Sky co i rusz zabiera turystów w tę trasę, tym razem nie chodzi jednak o uroki Bahamów, lecz o porządne metalowe tąpnięcie. Przez 4 dni Motorhead w towarzystwie zespołów Slayer, Anthrax, Suicidal Tendencies, Hatebreed, Exodus, Phil Campbell’s All Starr Band, Crobot, Motor Sister, Huntress, Kyng i Fireball Ministry będzie świętował 40. urodziny.

motorboat15lineup

Główny organizator, Lemmy Kilmister, już się cieszy i… ostrzega:

Motörboat wyrusza raz jeszcze – lepiej już teraz postarajcie się o bilety, bo zostaniecie w doku i będziecie szlochać! Och, obiecujemy, że tym razem nie zabraknie piwa!

Radości nie kryje również gitarzysta Slayera, Kerry King.

Slayer dołączy do imprezy na Motorboat!! Osobiście zadbam o bar. Piekło nadchodzi razem z nami. Zapalimy je!!!

Bilety na rejs można rezerwować już od 25 marca 2015 roku. Najtańsze kosztują 849 dolarów (plus 225 dolarów podatku), najdroższe – 2049. W cenę wchodzą: miejsce w kabinie, wszystkie koncerty, spotkania z muzykami i najróżniejsze inne muzyczne wydarzenia, posiłki, napoje niegazowane, wstęp na baseny i siłownie. Za wspomniany alkohol, napoje gazowane, wodę mineralną, spa, salony piękności i kasyno trzeba płacić osobno.

Zobaczcie, jak pasażerowie najgłośniejszej łódki na świecie bawili się w 2014 roku.

Fragmenty koncertów Metal Allegiance i Zakka Wylde'a znajdziecie też w tekście Rockowa łajba Motorhead zawinęła do portu.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.