Slipknot ma w planach kolejny album. Co znajdzie się na nowej płycie?

09.09.2019 12:09
Slipknot nowy album |undefined Fot. . Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Slipknot nie zwalnia tempa. "We Are Not Your Kind" jest szóstym studyjnym albumem grupy wydanym w sierpniu 2019 roku. Emocje jeszcze nie opadły, a zespół już planuje nagranie kolejnej płyty.

W jednym z wywiadów Corey Taylor przyznał, że najnowsza płyta to to chęć zatrzymania podziałów, które są obecne nie tylko w naszej kulturze, ale także na świecie. Według wokalisty, ludzie patrzą na siebie jak na wrogów. "We Are Not Your Kind" to album, którego celem było zatrzymanie podziałów. W ostatniej rozmowie z oficjalnym fanklubem Slipknota, perkusista zespołu został zapytany o nadchodzącą płytę. Czy członkowie zespołu rozpoczęli już prace nad siódmym krążkiem?

Slipknot ma w planach kolejny album. Co znajdzie się na nowej płycie?

Okazuje się, że kapela rozpoczęła przygotowania do następnego albumu. Czy nowa płyta powtórzy sukces "We Are Not Your Kind"?

Tak. Śmiało mogę powiedzieć tak. Jesteśmy muzykami. Tym się zajmujemy - piszemy i tworzymy muzykę i stworzyliśmy piosenki, które znalazły się na szóstym albumie Slipknota. Zostaliśmy w kreatywnym trybie [...]. Kto wie, co się wydarzy i kiedy to nastąpi, ale tak, wciąż myślimy nad nową muzyką i nad tym, jaki będzie nasz następny album.
Przeczytaj także

Co ukaże się na najnowszym albumie? Narazie nie wiadomo. Możemy być jednak pewni, że Slipknot ponownie zaskoczy wszystkich swoich fanów. Tak było w przypadku "We Are Not Your Kind". Album rafił na pierwsze miejsce listy przebojów Billboard. Co więcej, album odniósł sukces na całym świecie. Płyta znalazła się na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Australii, Kanadzie, Japonii, Irlandii, Belgii, Portugalii i Finlandii. Zespół obecnie jest na trasie, która promuje najnowsze wydawnictwo.

Zobacz także: Corey Taylor przerwał koncert Slipknota: Nikt nie ucierpi na mojej piep*zonej zmianie!

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.