Slipknot opublikował nową piosenkę. Jak brzmi "Birth Of The Cruel"?

06.08.2019 10:18
Slipknot|undefined Fot. . shutterstock.com

Najnowsza płyta Slipknota ukaże się już na początku sierpnia 2019 roku. Z tej okazji zespół wydał nowy singiel, który promuje nadchodzący album.

Slipknot szykuje się do premiery najnowszej płyty. "We Are Not Your Kind" będzie już szóstym studyjnym albumem. Ostatnim wydawnictwem był krążek ".5: The Gray Chapter" wydany 17 października 2014 roku. Slipknot zaprezentował dotychczas dwa utwory, które promują nowy album. 5 sierpnia 2019 roku opublikowano kolejny singiel. Jak brzmi ich najnowsza kompozycja?

Slipknot wydał nowy singiel

Zespół obecnie koncertuje w Stanach Zjednoczonych razem z Behemothem. Już w 2020 roku kapela przyjedzie do Europy promować swój najnowszy album. "Birth Of The Cruel" jest trzecim singlem Slipknota. Możecie jej posłuchać poniżej:

Przeczytaj także

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje albumu, które są na ogół entuzjastyczne. Magazyn "Kerrang!" i portal NME wystawili płycie maksymalną ocenę. Jej premiera odbędzie się już w piątek, 9 sierpnia 2019 roku. Wielu fanów zastanawiało się, co oznacza tytuł najnowszego albumu. Corey Taylor wyjaśnił, że poprzez "We Are Not Your Kind" chciał zatrzymać podziały, które są obecne nie tylko w naszej kulturze, ale także na świecie. Jak twierdzi frontman zespołu, bycie innym jest w tych czasach bardzo niebezpieczne.

Zobacz także: Corey Taylor wyjaśnia znaczenie tytułu najnowszego albumu  

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.