Slipknot po raz pierwsz zagrał na żywo "Solway Firth" [WIDEO]

13.08.2019 15:00
Slipknot|undefined Fot. . shutterstock.com

Premiera płyty "We Are Not Your Kind" odbyła się na początku sierpnia 2019 roku. Na koncercie w Illinois zespół po raz pierwszy wykonał na żywo piosenkę z najnowszego albumu.

Slipknot jest obecnie na trasie z Behemothem, Volbeat i grupą Gojira. Kapela promuje swój najnowszy album "We Are Not Your Kind", który miał swoją premierę 9 sierpnia 2019 roku. Fani czekali na tę płytę pięć lat. Corey Taylor w jednym z wywiadów dla Overdrive przyznał, że cały zespół jest bardzo zadowolony z wydanego krążka. Na płycie znalazło się 14 utworów. "Solway Firth" jest piosenką, która zamyka najnowsze wydawnictwo zespołu.

Slipknot po raz pierwszy zagrał na koncercie "Solway Firth"

11 sierpnia 2019 roku grupa zagrała koncert w Tinley Park w stanie Illinois. Niektórym fanom udało się nagrać fragment koncertu, podczas którego zespół wykonuje utwór z najnowszego krążka. Publiczność zareagowała bardzo entuzjastycznie. Filmiki można zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także

Do zespołu Slipknot dołączył nowy członek. Fani zwrócili na niego uwagę w teledysku do "Unsainted". Mimo że premiera klipu miała miejsce w połowie maja, nikt na razie nie odgadł tożsamości "Tortilla Man", a reszta członków zespołu nie chce zdradzić żadnych informacji.

Zobacz także: Nergal opowiedział o pierwszej reakcji na muzykę Slipknota

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.