Slipknot wraca z nowym singlem i albumem. Posłuchajcie "The Dying Song (Time To Sing)"

20.07.2022 11:10
Slipknot wraca z nowym singlem i albumem. Posłuchajcie "The Dying Song (Time To Sing)" Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Jest ciężko, jest melodyjnie, jest dobrze - tak krótko możemy opisać nowy singiel Slipknota o tytule "The Dying Song". Towarzyszy mu również klip, który jest zaskakująco... normalny, jak na standardy zespołu.

Slipknot powraca z nowym singlem i albumem

I tak jak kilkukrotnie już wspomnieliśmy, "The Dying Song (Time To Sing)" jest zapowiedzią zupełnie nowej płyty Slipknota. Ta ma nosić tytuł "The End, So Far" i ukaże się już 30 września 2022 roku, więc niewątpliwie usłyszymy z niej jeszcze kilka singli.

Polecamy

Poniżej możecie posłuchać "The Dying Song":

Trzeba przyznać, że singiel przypomina nieco "Chapeltown Rag" i, co powinno nas cieszyć, również jest ciężki jak diabli. Dwa kawałki zapowiadają nam więc kawał porządnego krążka.

Przypominamy, że grupa jest w trakcie trasy koncertowej, która obejmie również i Polskę - już 7 sierpnia będziemy mogli zobaczyć Slipknot w Ergo Arenie w Gdańsku. Przed Slipknotem zaprezentuje się amerykańska grupa Vended. Zespół pochodzący z Iowy dość dobrze zna się ze Slipknotem - wokalistą jest Griffin, syn Coreya Taylora, a bębni Simon, potomek Shawna "Clowna" Crahana.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.