Słodka 9-latka zaśpiewała "Du Hast" Rammsteina. To najlepsze, co dzisiaj usłyszycie [WIDEO]

17.05.2021 17:06
Till Lindemann z Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Te dzieciaki wyrosną na prawdziwe gwiazdy rocka. Posłuchajcie, jak wypadli w repertuarze Rammsteina.

Dusza się raduje, gdy widzi takie maluchy grające Rammsteina. Całe szczęście młode pokolenie chętnie sięga po rockowe i metalowe brzmienia. Dzieciaki z O'Keefe Music Foundation uczą się gry na instrumentach i ćwiczą wykonując piosenki, które nam bardzo odpowiadają. Posłuchajcie, jak urwisy wypadły w hicie grupy Rammstein.

Polecamy

Słodka 9-latka zaśpiewała "Du Hast" Rammsteina. To najlepsze, co dzisiaj

Mała wokalistka Taylor Jade Campbell zaśpiewała kawałek "Du Hast", zaś akompaniowały jej dzieciaki z fundacji. Jeden urwis nawet uderzał kijem w metalową beczkę, co od razu kojarzy się ze Slipknotem. Trzeba przyznać, że dziecięca wersja "Du Hast" brzmi naprawdę dobrze mimo tego, że oczywiście dziewczynka ma delikatny głos. Przekonajcie się sami, jak utalentowana młodzież wykonała przebój Rammsteina:

Rammstein zagra w Polsce w 2022 roku

Minie jeszcze trochę czasu, zanim zobaczymy Rammsteina w Polsce. Z powodu pandemii koronawirusa grupa musiała ponownie przełożyć swój warszawski koncert. Rammstein wystąpi 16 lipca 2022 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zakupione wcześniej bilety pozostają ważne na nową datę wydarzenia.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.