Czego najczęściej słuchałeś na Spotify? Serwis stworzy spersonalizowane podsumowanie 2018 roku

Aleksandra Degórska
06.12.2018 15:35
Spotify|undefined Fot. shutterstock.com

Dzięki opcji Spotify Wrapped będziemy mogli sprawdzić, po jaką muzykę sięgaliśmy najchętniej w 2018 roku.

Jesteście ciekawi, jakiej muzyki słuchaliście w 2018 roku? Od pierwszego utworu przesłuchanego 1 stycznia po godzinie 00:00, po przygotowania świąteczne i wszystko, co wydarzyło się pomiędzy - muzyka, której słuchaliśmy świadczy o przebiegu kończącego się właśnie roku. Niezależnie od tego czy ktoś świętował jakiekolwiek zwycięstwo utworem "We Are the Champions" czy składał muzyczny hołd legendarnej Arecie Franklin – wszystkie te chwile zostały odnotowane na Spotify.

Spotify: Twoje podsumowanie 2018 roku

Nadszedł teraz czas na Twoje podsumowanie roku 2018 na Spotify. Podsumowanie pozwala każdemu użytkownikowi Spotify na nowo odkryć muzykę i podcasty, które utworzyły osobistą ścieżkę dźwiękową 2018 roku. Można m.in. sprawdzić ile minut spędziliśmy na słuchaniu muzyki, ilu nowych artystów odkryliśmy czy jakie były nasze ulubione utwory w tym roku. Wszystko dostępne jest za pośrednictwem strony Spotify. 

Co więcej możecie przesłuchać playlistę składającą się z utworów najczęściej odtwarzanych w 2018 roku.

foto: spotifywrapped.com Fot. foto: spotifywrapped.com

Spotify podsumowało 2018 rok

Jak co roku serwis streamingowy przeanalizował dane z 2018 roku. Wiemy zatem, czego najczęściej słuchali Polacy, jak również poznaliśmy najpopularniejszych artystów na świecie. Okazało się, że na szczycie zarówno w Polsce, jak i na świecie, znajdują się artyści hip-hopowi.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.