Chcesz być na bieżąco z muzycznymi nowościami? Spotify testuje nową opcję

Aleksandra Degórska
23.10.2018 12:38
Spotify testuje nową opcję|undefined Fot. shutterstock.com

Spotify chce wprowadzić opcję, dzięki której nie ominą nas muzyczne nowości.

Wiadomo, że staramy się być na bieżąco z nowościami muzycznymi naszych ulubionych artystów, ale czasem może nam coś umknąć. Jednak to się może zmienić dzięki nowej funkcji Spotify, która obecnie jest testowana przez niektórych użytkowników serwisu streamingowego.

Spotify z nową opcją Co nowego?

Chodzi o opcję Co nowego? Jak sama nazwa wskazuje, Spotify będzie nam pokazywać, jakie nowe nagrania wydali artyści, których słuchamy. Opcja ma być bardziej idealna, niż Odkryj w tym tygodniu, gdzie pojawiały się nagrania muzyków niekoniecznie nas interesujących.

Osoby, które miały możliwość przetestowania funkcji Co nowego? bardzo sobie chwalą tę opcję:

Kurcze, ta funkcja Co nowego? na Spotify jest super, teraz nie muszę przeglądać po kolei wszystkich artystów, żeby zobaczyć, co wydali nowego.

Na razie Spotify testuje nową opcję, nie wiadomo, czy i kiedy Co nowego? wejdzie w życie.

Nowe opcje na Spotify

Serwis streamingowy stara się wprowadzać co rusz nowe opcje dla użytkowników. Spotify wpadło na pomysł, żeby stworzyć playlisty w oparciu o nasze DNA.

Inną nowością na Spotify jest możliwość wgrywania utworów przez niezależnych muzyków bezpośrednio na platformę, bez potrzeby kontaktowania się z wytwórniami, co jest sporym udogodnieniem dla artystów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.