Chcesz być na bieżąco z muzycznymi nowościami? Spotify testuje nową opcję

Aleksandra Degórska
23.10.2018 12:38
Spotify testuje nową opcję|undefined Fot. shutterstock.com

Spotify chce wprowadzić opcję, dzięki której nie ominą nas muzyczne nowości.

Wiadomo, że staramy się być na bieżąco z nowościami muzycznymi naszych ulubionych artystów, ale czasem może nam coś umknąć. Jednak to się może zmienić dzięki nowej funkcji Spotify, która obecnie jest testowana przez niektórych użytkowników serwisu streamingowego.

Spotify z nową opcją Co nowego?

Chodzi o opcję Co nowego? Jak sama nazwa wskazuje, Spotify będzie nam pokazywać, jakie nowe nagrania wydali artyści, których słuchamy. Opcja ma być bardziej idealna, niż Odkryj w tym tygodniu, gdzie pojawiały się nagrania muzyków niekoniecznie nas interesujących.

Osoby, które miały możliwość przetestowania funkcji Co nowego? bardzo sobie chwalą tę opcję:

Kurcze, ta funkcja Co nowego? na Spotify jest super, teraz nie muszę przeglądać po kolei wszystkich artystów, żeby zobaczyć, co wydali nowego.

Na razie Spotify testuje nową opcję, nie wiadomo, czy i kiedy Co nowego? wejdzie w życie.

Nowe opcje na Spotify

Serwis streamingowy stara się wprowadzać co rusz nowe opcje dla użytkowników. Spotify wpadło na pomysł, żeby stworzyć playlisty w oparciu o nasze DNA.

Inną nowością na Spotify jest możliwość wgrywania utworów przez niezależnych muzyków bezpośrednio na platformę, bez potrzeby kontaktowania się z wytwórniami, co jest sporym udogodnieniem dla artystów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.