Stach Bukowski i Kwiat Jabłoni wyłącznie na Antyradio.pl. Zobacz intrygujący klip do piosenki "Noc"

20.10.2020 10:01
Stach Bukowski|undefined Fot. materiały prasowe

Stach Bukowski razem z Kwiatem Jabłoni podzielił się nowym teledyskiem do piosenki "Noc". Premiera klipu tylko na Antyradio.pl

Rozpędzony "Czerwony SUV" Stacha Bukowskiego nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Zespół właśnie wypuścił nowy teledysk. Wideo powstało do piosenki "Noc" nagranej wspólnie z Kwiatem Jabłoni. W klipie wystąpiły młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label.

Stach Bukowski i Kwiat Jabłoni wyłącznie na Antyradio.pl. Zobacz klip do utworu "Noc"

Stach Bukowski to młody i charyzmatyczny zespół z Olsztyna. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga to znakomita basistka, a Robert to wirtuoz gitary. W takim składzie są nie
do pokonania. Ich twórczość nasycona jest beztroską energią i dobrą zabawą. Grają z rockandrollowym polotem, mają ucho do chwytliwych melodii i szturmem wzięli wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju. Ich pierwszy singiel "Lew" został nawet polskim Przebojem Rocku Antyradia 2019.

Debiutancką płytę Stacha pt. "Czerwony SUV", poza utworem "Lew", promowały dotychczas takie single jak "Los", "Pif-Paf", "Saint-Tropez" oraz numer tytułowy. Kolejnym został kawałek
"Noc" nagrany wspólnie z Kwiatem Jabłoni.

 

Fani obu zespołów pokochali ten utwór, dlatego na pewno ucieszą się, że wreszcie powstał do niego teledysk. W klipie obok Stacha, Agi i Roberta wystąpiły także inne młode gwiazdy
wytwórni FONOBO Label. W role statystów wcielili się m.in. Faustyna Maciejczuk, Agata Radziszewska, KIWI, Magda Kluz, Kamil Kempiński, chłopaki z zespołów Jelsa oraz Under The Shower.

Wprawne oko wypatrzy w tle również kilkoro pracowników labelu. Postać czarnego charakteru odegrał Sebastian Tomala, aktor, który zagrał główną rolę w teledysku Pezeta do utworu "Intro".

Debiutancka płyta Stacha Bukowskiego "Czerwony SUV" ukazała się 20 marca 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label i pod patronatem Antyradia.

Zobacz także: Kwiat Jabłoni oficjalnie rezygnuje z wszelkiej współpracy z TVP. "Nie chcemy promocji za ich pośrednictwem"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.