Steel Panther na żywo z garażu mamy

Magda Słomka
08.01.2016 12:48
Steel Panther na żywo z garażu mamy Fot. materiały prasowe

Amerykański zespół wyda krążek z akustycznym występem zatytułowany „Live From Lexxi's Mom's Garage”. Kiedy ukaże się wydawnictwo?

Michael Starr oraz Stix Zadinia już w grudniu 2015 roku zapowiedzieli, że w lutym 2016 Steel Panther ma zamiar wydać akustyczny album. Muzycy wyznali, że na krążku znajdzie się kilka premierowych utworów, jednak nie byli jakoś szczególnie wylewni...

Teraz wiemy więcej. Premiera „Live From Lexxi's Mom's Garage” zaplanowana jest na 26 lutego 2016 roku. Zobaczcie, jak wygląda jej zwiastun!

Koncert został nagrany w październiku 2015 roku w klubie Swing House Rehearsal & Recording w Los Angeles. Wydawnictwo, które ukaże się w formatach CD i CD + DVD, zawiera godzinny występ, podczas którego gorące fanki mogły po raz pierwszy usłyszeć nowy utwór Steel Panther zatytułowany „That's When You Came In” oraz znane przeboje kapeli.

Już teraz możecie zamówić płytę w wersji pre-order na tej stronie internetowej. Jeśli się pośpieszycie, znajdziecie tam również zestaw składający się z „Live From Lexxi's Mom's Garage”, koszulki i lusterka podpisanego przez członków zespołu. A wszystko to w cenie 249,99 dolarów.

foto: steelpantherrocks.com Fot. foto: steelpantherrocks.com

Podoba Wam się tytuł wydawnictwa w wolnym tłumaczeniu znaczący tyle, co „Na żywo z garażu mamy Lexxiego”? Michael Starr zapewniał przed ogłoszeniem szczegółów płyty, że fani będą z niego zadowoleni.

Jest świetny. Walczyliśmy zawzięcie z wytwórnią odnośnie nazwy, bo chcieli oni byśmy ją zmienili. Powiedziałem: „Nie. Niczego nie zmienię”. I tak też zrobiliśmy. Spodoba się Wam tytuł, jest cholernie seksowny.

Sprawdźcie, które hity pojawią się na albumie!

Tracklista:

 1. Show Intro/Say Yeah!
 2. Party Like Tomorrow Is The End Of The World
 3. Fat Girl (Thar She Blows)
 4. If You Really, Really Love Me
 5. Gloryhole
 6. Bukkake Tears
 7. The Burden Of Being Wonderful
 8. Weenie Ride
 9. That's When You Came In
 10. Michael Don't Know
 11. Community Property
 12. Grindy And Sexy
 13. Death To All But Metal

Czekacie na nowe wydawnictwo Steel Panther o „cholernie seksownym” tytule?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.