Stone Sour w coverze Alice In Chains

Magda Słomka
01.04.2015 16:06
Stone Sour w coverze Alice In Chains Fot. Photoshot / REPORTER / East News

Amerykański zespół wydaje EP-kę „Meanwhile In Burbank…” z coverami. Posłuchajcie fragmentu kawałka „We Die Young” Alice In Chains w wykonaniu Stone Sour!

Na krążku „Meanwhile In Burbank…”, który zostanie wydany z okazji Record Store Day 18 kwietnia 2015 roku, znajdzie się pięć coverów w wykonaniu Stone Sour. Posłuchajcie fragmentu jednego z nich, czyli kawałka „We Die Young” zespołu Alice In Chains!

Przeczytaj także

Stone Sour wziął na warsztat utwory zespołów Black Sabbath, Metallica, Kiss, Judas Priest i Alice in Chains. Gitarzysta kapeli, Josh Rand, wyjaśnił, skąd wziął się pomysł na wydanie EP-ki.

W lutym 2014 roku, w czasie gdy Stone Sour odbywał trasę koncertową, Corey Taylor zaangażował mnie do stworzenia coveru kawałka „The Dark” zespołu Metal Church. Pomyślałem, że fajnie byłoby nagrać nie tylko ten numer, ale też wszystkie pięć, które pojawiały się na naszych koncertach.

Według muzyka, każda z tych piosenek znaczy coś szczególnego dla artystów z Stone Sour. Nie są to przypadkowo wybrane utwory.

Podoba Wam się ten pomysł? Musicie się pospieszyć, bo „Meanwhile In Burbank…” będzie dostępny na 3000 winyli tylko przez jeden dzień w wybranych sklepach muzycznych!

Tracklista:

  1. We Die Young (ALICE IN CHAINS cover)
  2. Heading Out To The Highway (JUDAS PRIEST cover)
  3. Love Gun (KISS cover)
  4. Creeping Death (METALLICA cover)
  5. Children Of The Grave (BLACK SABBATH cover)
Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.