Stone Sour w teledysku do „Mercy”

Robert Skowronski
16.06.2017 15:48
Stone Sour w teledysku do „Mercy” Fot. kadr z wideo

Corey Taylor i koledzy zaprezentowali kolejny klip zapowiadający ich nadchodzący krążek. Czy Stone Sour ma „litość”?

Wcześniej zespół pochwalił się numerem „Fabuless”, który jako pierwszy promował płytę „Hydrograd”. Później zaś kapela opublikowała klip do „Song #3”. Do premiery albumu, która nastąpi 30 czerwca 2017 roku, coraz mniej czasu, więc dostaliśmy kolejną premierową kompozycję.

Krążek powstawał w kalifornijskim Sphere Studios, a za konsoletą stanął producent Jay Ruston mający na koncie współpracę z Anthrax czy Steel Panther. Utwory były nagrywane na tzw. setkę i w sumie powstało ich 18. Jednak na samej płycie znajdzie się 15 kompozycji.

Basista kapeli, Johnny Chow, opisał nowy materiał w następujących słowach:

To po prostu czysto rockowy album. Jest skupiony na groovie i bardzo melodyjny, są tu naprawdę wielkie refreny. Pojawiają się też wolniejsze kompozycje, które są równie niesamowite i także potrafią porządnie bujać.

Przekonajcie się o tych słowach słuchając „Mercy”:

Jak z kolei Corey Taylor wypowiedział się o „Hydrograd”?

Ten album jest świetny, bo zawiera się w nim wszystko. Jest tu ciężka energia lat 80., punkowe momenty, trochę hard rocka - doskonały muzyczny amalgamat. Jest nawet trochę jazzu i hip-hopu. To prawdopodobnie najlepszym krążek jaki nagrałem od debiutu Slipknota. Czuję się pewnie wygłaszając taką opinię, bo to naprawdę dobra płyta.

Oto co znajdzie się na albumie.

Tracklista:

 1. YSIF
 2. Taipei Person/Allah Tea
 3. Knievel Has Landed
 4. Hydrograd
 5. Song #3
 6. Fabuless
 7. The Witness Trees
 8. Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)
 9. Thanks God It's Over
 10. St. Marie
 11. Mercy
 12. Whiplash Pants
 13. Friday Knights
 14. Somebody Stole My Eyes
 15. When The Fever Broke

Stone Sour w połowie listopada 2017 wyruszy w trasę po Europie. Początek trasy obejmuje koncerty w Danii, Szwecji oraz Norwegii.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.