Stone Sour wyda album „Hydrograd” w czerwcu 2017

Aleksandra Degórska
06.03.2017 11:58
|north Fot. kadr z wideo

Zespół porwał fana, żeby puścić mu swój najnowszy materiał. Miłośnik kapeli po przesłuchaniu utworów oniemiał z wrażenia, a my natomiast dowiedzieliśmy się, że płyta ukaże się już za parę miesięcy.

Jeszcze w 2016 roku kapela pokazywała materiały ze studia Room 237 udowadniając tym samym, że Stone Sour pracuje właśnie nad 6. studyjnym krążkiem, który będzie następcą dwuczęściowego „House of Gold & Bones”. Tytuł nadchodzącego wydawnictwa brzmi „Hydrograd” i według Coreya Taylora będzie to naprawdę świetna płyta. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Jay Ruston.

Stone Sour właśnie udostępnił nagranie, w którym widzimy jak zespół „porywa” swojego oddanego fana Burta w Burbank w Kalifornii, który był święcie przekonany, że jego przygoda z kapelą skończy się na podpisaniu płyt. Tymczasem muzycy zabrali go do studia, by puścić mu parę utworów z nowej płyty, tym samym stał się on pierwszym miłośnikiem kapeli, który zdołał usłyszeć nadchodzące wydawnictwo.

W poniższym nagraniu możecie obejrzeć jak wypadła ta akcja. Co więcej Corey Taylor wygadał się, że wydawnictwo pojawi się w czerwcu 2017. Niestety w wideo nie zamieszczono fragmentów nowych utworów.

Nagrania ze studia pokazuje, że muzycy dobrze bawią się w studiu. Corey Taylor jest naprawdę muzycznym kameleonem, nie dość, że udowodnił ostatnio, iż odnajduje się w repertuarze Davida Bowiego, to również numery gwiazdy new romantic Spandau Ballet nie są mu obce.

Posłuchajcie, jak wokalista poswawolił sobie nieco w numerze „True”, który nie jest już tak słodką balladą:

Jak na razie nie wiadomo, jakie numery znajdą się na nadchodzącej płycie i czy jest cień szansy na tego typu cover. Musimy zatem cierpliwie czekać na kolejne wieści z obozu kapeli.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.