Stworzono parodię hitu rapera Lila Nasa X w stylu Ghost [WIDEO]

18.10.2019 17:18
Ghost|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Jak brzmiałby hit "Old Town Road" Lila Nasa X gdyby śpiewał go Ghost? Dzięki kanałowi Watta White'a możemy to sprawdzić.

Hit rapera Lila Nasa X - "Old Town Road" to prawdziwy fenomen. Muzyk nagrał przebój razem z Billym Rayem Cyrusem, ojcem popowej skandalistki Miley Cyrus. Kompozycja przez 18 tygodni utrzymywała się na 1. miejscu listy Billboard Hot 100 i została bezapelacyjnym przebojem tego roku. Nic więc dziwnego, że w sieci zaczęły pojawiać się przeróbki i covery kompozycji. Jedna z nich nawiązywała do muzyki Ghost.

Lil Nas X - Old Town Road w wersji Ghost

Na kanale Watta White'a pojawiła się parodia piosenki "Old Town Road". Twórca wyobraził sobie, co by było, gdy autorem kompozycji był Ghost, a nie znany raper. Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnością właścicielowi kanału udało się nagrać właśnie taką wersję hitu, którą możecie usłyszeć poniżej:

Przeczytaj także

Ghost w Polsce w 2019 roku

Grupa Ghost po udanym koncercie na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie była gościem specjalnym Metalliki, wraca do Polski. Muzycy pojawią się w katowickim Spodku już 30 listopada 2019 roku. W roli gości specjalnych na koncercie zobaczymy również All Them Witches oraz Tribulation.

Zobacz też:Co by było, gdyby Slipknot nagrał utwór ze Spice Girls? Posłuchaj "If You Wanna Breathe My Sulfur"

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.