Świat rocka reaguje na tragedię na festiwalu muzycznym w Las Vegas

Aleksandra Degórska
02.10.2017 17:40
Świat rocka reaguje na tragedię na festiwalu muzycznym w Las Vegas Fot. AFP / EAST NEWS

Kondolencje złożyli m.in. muzycy Slipknota, Guns N' Roses czy Machine Head.

1 października 2017 roku na festiwalu Route 91 Harvest Music Festival w Las Vegas doszło do strzelaniny. Początkowa liczba 20 osób zabitych na przestrzeni ostatnich godzin wzrosła do 58 osób, zaś 515 osób zostało rannych. Do masakry doszło o godzinie 22:30 lokalnego czasu. Sprawcą okazał się być 64-letni Stephen Paddock. Mężczyzna strzelał do zebranych na wydarzeniu z pobliskiego hotelu, z 32. piętra. 

Tragedia, która miała miejsce podczas koncertu Jasona Aldeana poruszyła cały świat i wiele osób zabiera głos komentując te wydarzenia. Również rockmani postanowili złożyć kondolencje i wyrazić chęć pomocy ofiarom udostępniając wpisy na serwisach społecznościowych. Przeczytajcie wpisy m.in. Coreya Taylora, Nickelback czy Machine Head.

Obudziłem się i usłyszałem straszne wieści o Las Vegas. Sprawdzam teraz, czy wszystko w porządku z przyjaciółmi i rodziną. Jestem w szoku.

Modlimy się za wszystkich w Las Vegas. Proszę bądźcie bezpieczni, pomagajcie sobie wzajemnie. To jest przerażające, mamy złamane serca.

Obudziłem się dowiadując się o tej okropnej strzelaninie w Las Vegas. Jest mi bardzo przykro za tych, którzy stracili bliskich. To wszystko rozdziera serce.

Jesteśmy sercem z ofiarami okropnej strzelaniny zeszłej nocy w Las Vegas na festiwalu muzyki country.

Jesteśmy z ludźmi w Vegas w naszych modlitwach.

Kierujemy naszą miłość i modlitwę do 50 niewinnych ofiar zamordowanych i rannych w strzelaninie w Las Vegas. Bądźcie bezpieczni.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.