TOP 10 leśnych zwierząt, które kochają metal

Justyna Kierzkowska
15.10.2015 13:58
TOP 10 leśnych zwierząt, które kochają metal Fot. kadr z wideo

Nie tylko ludzie uwielbiają spędzać czas przy muzyce. Zobaczcie TOP 7 zwierzaków prosto z lasu, które uwielbiają metalowe dźwięki.

Nie od dzisiaj wiadomo, że metal ma rzesze fanów na całym świecie. Kochają go zarówno dzieci, jak i rekiny, nie mogą bez niego żyć mopsy oraz papugi.

Dlaczego więc w przypadku leśnych zwierząt miałoby być inaczej? Musimy jednak przyznać, że nasze zestawienie zupełnie zdominowały niedźwiedzie. Czyżby miały wkrótce opanować również muzyczny rynek? Przekonajcie się sami!

10. Chomik

Przyznajcie - też byście kochali metal, gdyby ktoś napisał o Was metalowy utwór. Ten chomik ma swoją własną kompozycję, więc nic dziwnego, że uwielbia biegać z gitarą. Oczywiście taką w wersji mini. Ale nie ma czym się martwić, nie od dzisiaj wiadomo, że wielkość nie ma znaczenia. Liczy się technika!

9. Jeż

Mamy dowód, że metal wywołuje wśród słuchaczy bardzo silne emocje i nie inaczej jest w przypadku jeży. Chociaż trochę się boimy, że przy też prędkości wszystko może skończyć się zawałem serca.

8. Niedźwiedzie

Niedźwiedzi zespół w tym wideo ma zdecydowanie za dużo energii. Przypominamy - żeby osiągnąć sukces czasem warto postawić również na dokładność, a nie jedynie na prędkość... Może kiedy misie nieco zwolnią będą miały szansę na o wiele większy sukces?

7. Świstak 

Został przyłapany w czasie jednej z lekcji growlu. Trudno jeszcze ocenić, w jakim kierunku muzycznym świstak zamierza podążyć, ale wiemy już na pewno, że nie będzie to muzyka klasyczna. Jak mu wychodzi?

6. Zając

Tak, on też kocha metal. Jednak - w przeciwieństwie do niedźwiedzi - stawia na oszczędność środków wyrazu i skupia się jedynie na drobnych szczegółach. Po co machać głową, skoro wszystkie emocje można wyrazić jedynie przez machanie nosem?

5. Jeleń

Zajął piąte miejsce w naszym zestawieniu. Widać, że naprawdę kocha muzykę, ale powinien jeszcze popracować nad rytmem. Headbanging wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka!

4. Dzięcioł

Ten dzięcioł doskonale wie, kim chce zostać za kilka lat. Redakcja Antyradio.pl również nie ma wątpliwości, że właśnie oglądacie przyszłego perkusistę znanego zespołu metalowego. Talent bez wątpienia już ma, ale na pewno przyda się jeszcze trochę praktyki.

3. Niedźwiedź

Nie ma to jak niespodziewane odnalezienie fanów, których łączy wspólna pasja. W tym wypadku okazała się nią muzyka Motorhead, a zwłaszcza kawałek „Ace of Spades”. Rytm jest, energia jest, czego chcieć więcej?

2. Sowa

Jak możecie zobaczyć na własne oczy, już od dzieciństwa muzyka była jej pasją i sprawiała niezwykłą przyjemność. Jej metalowe upodobania sprawiały też, że miała ochotę niszczyć i psuć różne sprzęty, niczym gitarę na scenie...

1. Niedźwiedź

W tym wypadku nie potrzeba pytań - od razu można się domyślić, że ten koleżka widzi siebie za kilka lat jako gitarzystę metalowego zespołu. Po tym, co zobaczyliśmy mamy też pewność, że jest na dobrej drodze. Wykorzystuje każdą wolną chwilę na próby, nawet kiedy nie ma przy sobie sprzętu. Tak trzymać!

Oprócz rekinów, mopsów i leśnych zwierzaków po metal sięgnęły również kozy. Kto Waszym zdaniem będzie następny? 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.