The Killers zaprosił 17-letniego perkusistę na scenę. Tak dobrego muzyka dawno nie słyszeliście [WIDEO]

28.11.2019 17:26
The Killers|undefined Fot. kadr z wideo

Ten młody szaleniec wymiata lepiej na perkusji niż niejeden zawodowiec. Posłuchajcie, jak muzycy wykonali razem "For Reasons Unknown".

Marzycie o tym, żeby wejść na scenę i stanąć obok swojego ulubionego muzyka? Pewnemu nastolatkowi to się udało, a gdy już zasiadł za perkusją, nie mógł się od niej oderwać.

The Killers zaprosił 17-letniego perkusistę na scenę. Tak dobrego muzyka dawno nie słyszeliście [WIDEO]

The Killers zagrał 23 listopada 2019 na Fort Lauderdale’s Riptide Music Festival w USA. O koncercie zrobiło się głośno ze względu na 17-letniego fana zespołu. Nastolatek stał blisko sceny i miał transparent, dzięki czemu został zauważony przez frontmana The Killers. Wokalista zaprosił go na scenę i 17-letni Jayson zasiadł za perkusją, by przed 35 tys. widzów zagrać "For Reasons Unknown".

Myślicie, że młody perkusista miał tremę? Nic z tych rzeczy. Nastolatek zaczął wymiatać na bębnach i sami muzycy byli zaskoczeni, jak dobrym perkusistą jest ich młody fan.

Przeczytaj także

Od 2004 roku The Killers wydał pięć albumów studyjnych. Ich ostatni krążek, "Wonderful, Wonderful", zadebiutował na szczycie Billboard Album Charts. Nowy album zatytułowany "Imploding The Mirage" pojawi się wiosną 2020.

Zobacz także: The Killers pokazał granicę amerykańsko-meksykańską w klipie wyreżyserowanym przez Spike'a Lee

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.