The Prodigy zapowiedział nowy album utworem „Need Some1”

Maciej Koprowicz
20.07.2018 12:24
The Prodigy zapowiedział nowy album utworem „Need Some1” Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Album „No Tourists” ukaże się jesienią 2018, ale jego przedsmak dostaliśmy już teraz.

Siódmy album studyjny brytyjskich mistrzów elektroniki będzie zatytułowany „No Tourists”. To pierwsza porcja premierowej muzyki The Prodigy od 2015, kiedy ukazał się album „The Day Is My Enemy”.

Album ukaże się 2 listopada 2018. Pierwszym singlem zapowiadającym „No Tourist” jest „Need Some1” – posłuchajcie:

The Prodigy - nowy album „No Tourists”

Nowy krążek The Prodigy został nagrany i zmiksowany w studiu Liama Howletta w Londynie. Lider zespołu zapowiada, że na nowym krążku nie zabraknie agresji, która jest znakiem firmowym twórców „Smack My Bitch Up”. Portalowi Consequence Of Sound powiedział:

Jest równie agresywny, co nasze ostatnie płyty, ale w inny sposób.Dla nas „No Tourists” opowiada o eskapizmie i chęci i potrzebie bycia wykolejonym. Nie bądź turystą – zawsze bardziej niebezpieczne i ekscytujące jest, gdy zboczysz z ustalonej ścieżki.

The Prodigy, który w 2016 był gwiazdą festiwalu w Jarocinie, już w 2017 obiecał fanom nową muzykę. Jak widać, drobnym poślizgiem, ale dotrzymuje słowa.

The Prodigy

Zespół The Prodigy powstał w 1989 roku w Wielkiej Brytanii. W swojej twórczości łączy takie gatunki muzyki elektronicznej, jak techno, dance, rave, d’n’b i break beat z wpływami rocka i industrialu, dzięki czemu jest uwielbiany zarówno przez bywalców dyskotek, jak i fanów gitarowego grania. Zespół dał jeden ze swoich największych koncertów w karierze w 2011 roku na Przystanku Woodstock.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.