The Who opublikował singiel i zdradził datę wydania nowej płyty

13.09.2019 12:36
The Who|undefined Fot. . kadr z wideo THE WHO: 'BALL AND CHAIN' new song

The Who powraca w wielkim stylu. Kapela opublikowała pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Kiedy odbędzie się premiera krążka?

W piątek, 13 września 2019 roku, The Who przygotował coś specjalnego dla swoich fanów. Zespół opublikował nowy singiel i zdradził premierę płyty. Trzeba przyznać, że to niemałe wydarzenie. Najnowszy album będzie pierwszym wydawnictwem od 13 lat. Krążek ma nosić tytuł "Who". Singiel, który opublikował zespół, jest przedsmakiem tego, co usłyszymy na płycie.

The Who opublikował singiel i zdradził datę wydania nowej płyty. Kiedy premiera?

Kapela uwielbiała eksperymentować z brzmieniem. Z tego właśnie byli znani. Czy muzyczne doświadczenia towarzyszyły muzykom teraz? Jak brzmi "Ball and Chain"?

Zdaniem niektórych najnowsza piosenka przypomina "Baba O'Riley" - najpopularniejszy utwór zespołu. "Who" ujrzy światło dzienne 22 listopada 2019 roku. Na płycie znajdzie się 11 kompozycji.

Przeczytaj także

Kapela powstała w 1964 roku i uważana jest jako jeden z najbardziej wpływowych zespołów. The Who zalicza się do tzw. "brytyjskiej inwazji". Takim terminem określano okres w historii rocka w latach 60. i 80. Zespół nagrał dotychczas jedenaście płyt. Dyskografię zamyka "Endless Wire" wydany w 2006 roku.

Zobacz także: Frontman The Who do fanów: "Przez palenie trawy spie*doliliście mi koncert!"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.