„This is War” 30 Seconds to Mars w wersji po rosyjsku

Aleksandra Degórska
27.11.2017 11:05
„This is War” 30 Seconds to Mars w wersji po rosyjsku Fot. kadr z wideo

Takiego coveru jeszcze nie słyszeliście! Sprawdźcie, czy numer kapeli Jareda Leto dobrze brzmi w takiej wersji.

Rosyjską duszę ciężko pojąć - Rosja to kraj kontrastów, który fascynuje, jak również zadziwia. Ten naród ma muzykę we krwi i chociażby w obrębie muzyki klasycznej może pochwalić się pokaźną liczbą wybitnych kompozytorów.

Jeżeli chodzi o rockowe brzmienia Rosjanie również radzą sobie całkiem nieźle i mamy na to kolejny dowód. Pamiętacie cover „Smells Like Teen Spirit” Nirvany w wersji po rosyjsku? Radio Tapok to muzyczny projekt, który bierze się za zachodnie produkcje tworząc wersje w języku rosyjskim.

Teraz muzycy zdecydowali się na twórczość 30 Seconds to Mars i na warsztat wybrali kawałek „This is War”. Co więcej do coveru powstał teledysk, w którym wokalista wcielił się w rolę radzieckiego żołnierza. Klip powstał we współpracy z War Thunder.

Wokalista starał się udawać styl śpiewu Jareda Leto, również tekst nawiązuje mocno do oryginalnych słów utworu. Fani 30 Seconds to Mars mogą być zadowoleni z takiego coveru, ale tak naprawdę niecierpliwie czekają na nowe wydawnictwo od zespołu.

Kapela zbiera się powoli do wydania kolejnego studyjnego krążka, a singlem z tego wydawnictwo jest utwór „Walk On Water”, który zapowiada również film dokumentalny „A Day in the Life of America” w reżyserii Jareda Leto.

Co więcej 30 Seconds To Mars zagra 18 kwietnia 2018 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.