Till Lindemann i (prawie) cała płyta „Skills In Pills”

Robert Skowronski
12.06.2015 09:48
Till Lindemann i (prawie) cała płyta „Skills In Pills” Fot. skillsinpills.com

Na tydzień przed premierą debiutanckiej płyty projektu Lindemann, możemy posłuchać obszernych fragmentów większości utworów, które się na niej znajdą. Jak brzmi krążek „Skills In Pills”?

Mogliśmy zapoznać się już z pierwszym singlem z krążka, czyli „Praise Abort” opatrzonym świńskim teledyskiem. Teraz duet składający się z wokalisty Rammstein i Petera Tägtgrena z zespołów Hypocrisy oraz Pain ujawnił znaczną cześć reszty utworów.

Nie są one udostępnione w całości, a numery „Children Of The Sun” oraz „That's My Heart” dalej osnute są tajemnicą. Przekonajcie się jednak o brzmieniu płyty „Skills In Pills” poprzez odkrytą część materiału.

Album dostępny będzie w kilku opcjach - standardowej (z 28-stronicową wkładką), specjalnej (w opakowaniu typu Blu-ray i bonusowym utworem), Super Deluxe (z 80-stronicową wkładką w twardej oprawie i bonusowym utworem), na winylu i wersji zdigitalizowanej. 

Till Lindemann określa nową płytę, jako coś zupełnie innego od tego, co robił do tej pory w Rammstein:

Album jest bardziej gotycki, wypełniony większą ilością melodii i nie jest tak szorstki jak muzyka mojej macierzystej formacji, która wręcz wymaga języka niemieckiego. Peter i ja znaleźliśmy doskonały sposób na oprawienie tekstów po angielsku.

Wokalista zapewnia, że powstanie jego kolejny solowy album. Praca przy pierwszym była dla niego zbyt dużą dawką zabawy, aby móc z tego tak po prostu zrezygnować. Niestety, na nową płytę Rammstein będziemy musieli poczekać co najmniej do września 2016 roku. Przypominamy, jak wygląda okładka nadchodzącego wydawnictwa projektu Lindemann:

lindemann

Tracklista:

 1. Skills in Pills
 2. Ladyboy
 3. Fat
 4. Fish On
 5. Children of the Sun
 6. Home Sweet Home
 7. Cowboy
 8. Golden Shower
 9. Yukon
 10. Praise Abort
 11. That's My Heart

Jak Wam się podoba udostępniony materiał z „Skills In Pills”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.