Tom Araya wystąpi w horrorze

Urszula Drabińska
24.11.2014 10:35
Tom Araya wystąpi w horrorze Fot. facebook.com/josh.vargas.796

Nie tylko on, lecz także Randy Blythe z Lamb of God i David Vincent z Morbid Angel złapali filmowego bakcyla. Jaki koszmar szykują?

Wszystkich trzech muzyków już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w „Hairmetal Shotgun Zombie Massacre: The Movie”. Jak zapowiada się ten film?

Pewien zespół metalowy stara się odnaleźć swoją tożsamość – postanawia nagrać swój pierwszy długogrający krążek w przerażającej chatce pośrodku cieszącego się złą sławą cmentarza. Jest zioło, kokaina i alkohol.

Muzycy schodzą do piwnicy domu i nieświadomie umożliwiają demonom zawładnięcie wszystkimi zwłokami spoczywającymi na cmentarzu. Muszą pokonać hordy zombie i przetrwać noc, ale z nagrania płyty i tak nie rezygnują…

Gwiazdom metalu przypadły epizodyczne role. Posłuchajcie, jakim mięsem do zespołu na scenie rzucać będą Randy Blythe z Lamb of God i David Vincent z Morbid Angel.

Nie wiemy jeszcze, w jakim charakterze w horrorze pojawi się Tom Araya.

Film reżyseruje Josh Vargas, który wcześniej stworzył teledyski m.in. dla Down czy Philipa Anselmo & the Illegals. Przykłada się co niemiara – zabiegał 11 lat o nakręcenie tego horroru. Na Facebooku podzielił się kilkoma zdjęciami i filmem.

guitar-gun

Wszyscy fani horrorów (i metalu) przebierają z niecierpliwości nóżkami?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.