Tom DeLonge wyda solową płytę!

Magda Słomka
03.03.2015 11:49
Tom DeLonge wyda solową płytę! Fot. Retna / Photoshot / REPORTER / East News

Były wokalista i gitarzysta Blink-182 pochwalił się szczegółami swojego pierwszego solowego krążka „To the Stars… Demos, Odds and Ends”. Kiedy ukaże album?

Pod koniec stycznia 2015 roku świat obiegła smutna wiadomość o rozstaniu założyciela Blink-182 z zespołem. Perkusista Travis Barker i basista Mark Hoppus stwierdzili, że nie spodziewali się odejścia Toma. Według nich muzyk zapowiedział, że opuszcza kapelę tydzień przed planowanym wejściem do studia nagraniowego. Tom jednak twierdzi, że ta wersja jest nieprawdziwa.

DeLonge nie płakał zbyt długo i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Już 21 kwietnia 2015 roku będziecie mieli okazję sprawdzić jak Tom brzmi w wersji solo! Tracklistę poznamy 16 marca 2015, a pierwszy singiel artysty ukaże się już 9 kwietnia. Obejrzyjcie zapowiedź krążka „To the Stars… Demos, Odds and Ends”!

Czym jeszcze zajmuje się DeLonge, by wypełnić dziurę w sercu po Blink-182? Tom martwi się, że naszemu życiu zagrażają kosmici i uczy się, jak porozumiewać się z obcymi.

Oprócz tej błahostki artysta przygotowuje się także do wydania swojej pierwszej książki zatytułowanej „Poet Anderson”. Powieść oparta będzie na filmie krótkometrażowym wyreżyserowanym przez muzyka, który miał premierę pod koniec 2014 roku. Tom niedawno podzielił się z fanami fragmentem swojego dzieła, które ukaże się już w maju 2015 roku.

delonge book

Wygląda na to, że DeLonge świetnie sobie radzi. Czekamy zatem na efekty jego pracy. Byleby tylko do tej pory nie porwało go UFO...

tomdelongetothestarscover7501
Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.