Tomasz Kot udaje wariata w klipie "Kłamiesz" duetu Martin Lange. Ten zespół namiesza na polskiej scenie muzycznej

07.05.2021 12:32
Tomasz Kot w klipie "Kłamiesz" grupy Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Martin Lange to nowy duet na polskiej scenie muzycznej, chociaż sami muzycy działają w branży prężnie od wielu lat. Posłuchajcie ich nowego kawałka.

Duet Martin Lange dał się poznać słuchaczom debiutując na początku roku singlem "Oddychaj". Teraz przyszła pora na teledysk do utworu "Kłamiesz", w którym w główną rolę brawurowo wcielił się Tomasz Kot.

Polecamy

Tomasz Kot udaje wariata w klipie "Kłamiesz" duetu Martin Lange. Ten zespół namiesza na polskiej scenie muzycznej

Michał Lange i Marcin Makowiec, czyli Martin Lange, w portfolio mają współpracę z Rosalie., Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów postanowili w końcu skupić się na własnym materiale. Posłuchajcie, jak brzmi singiel "Kłamiesz", do którego powstał teledysk w nowopowstałym klubie muzycznym Jassmine z Tomaszem Kotem:

Tomasz Kot tak wspomina pracę na planie "Kłamiesz":

Zarówno współpraca z zespołem, jak i praca na planie teledysku, to bardzo przyjemne wspomnienie. Byłem pod wrażeniem ogólnego ogarnięcia spraw przeróżnych, od artystycznych zaczynając, na logistycznych kończąc, a Maciek Bierut jest fantastycznym reżyserem. Dziękuję tez Michałowi Gerlachowi za niezwykle inspirującą choreografię. Wszyscy się bardzo starali, byłem i widziałem.

Natomiast duet Martin Lange zdradził, że "Kłamiesz" to ukłon w stronę tanecznego rocka z lat 70. z nowoczesnym podejściem:

Najpierw pojawiła się w naszych głowach energetyczna perkusja, zaraz po niej wkręcił się hipnotyczny basowy riff. Złamaliśmy ten układ charakternymi gitarami i rozedrganym synthem. W taki sposób powstał instrumental, który okazał się idealnym nośnikiem historii o wewnętrznym mentalnym pojedynku, uwolnieniu się od toksycznej przeszłości i dojrzewaniu do decyzji, by wreszcie żyć w zgodzie ze sobą.

Posłuchajcie również pierwszego singla duetu Martin Lange:

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.