Tomasz Organek napisał utwór dla Piaska. Muzyk wyda wkrótce album z przyjaciółmi

10.03.2021 10:07
Andrzej Piaseczny Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Z okazji pięćdziesiątych urodzin Andrzej Piaseczny wyda specjalny album, na którym pojawią się utwory napisane przez jego przyjaciół. Premiera już w maju.

Andrzej Piaseczny dołączył do ekipy Mystic Production. Wytwórnia zajmuje się wydawaniem płyt między innymi grupy Behemoth, Coma, Dezerter czy Lunatic Soul, tworzy muzyczny magazyn oraz jest częścią inicjatywy Mystic Coalition odpowiedzialnej za organizację Mystic Festival.

Tomasz Organek napisał utwór na płytę Piaska

Współpraca Mystic Production i Piaska rozpocznie się wyjątkową płytą. Andrzej Piaseczny z okazji swoich pięćdziesiątych urodzin ma w planach wydanie albumu z udziałem znamienitych gości. Krążek "50/50" ukaże się już 7 maja 2021 roku.

Polecamy

Na płycie znajdą się utwory napisane specjalnie dla Piaska przez zaprzyjaźnionych artystów. Jednym z nich okazał się być Tomasz Organek, dlatego niewykluczone, że na krążku pojawią się rockowe akcenty.

Oprócz tego numery dla Piasecznego przygotowali artyści tacy jak Paulina Przybysz, Kayah, Kuba Badach czy Mrozu. Aktualnie nie znamy jeszcze dokładnej tracklisty nadchodzącego wydawnictwa.

Muzyk nie pierwszy raz decyduje się na ciekawe kolaboracje. Jednym z jego ostatnich singli jest utwór "Przeczytaj Mnie", w którym zagrał Grzegorz Skawiński znany z Kombii oraz O.N.A.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.