Trent Reznor i Atticus Ross wygrali Emmy za muzykę do "Watchmen"

18.09.2020 11:31
Trent Reznor i Atticus Ross wygrali Emmy za muzykę do "Watchmen" Fot. AP/East News

Duet znany z Nine Inch Nails ma kolejną statuetkę na koncie - Reznor i Ross zgarnęli właśnie Emmy za ścieżkę dźwiękową do dobrze przyjętego serialu "Watchmen".

Trent Reznor i Atticus Ross wygrali 18 września 2020 roku nagrodę Emmy za ścieżkę dźwiękową do serialu "Watchmen". Panowie zdobyli statuetkę w kategorii "Wybitna kompozycja muzyki" za pierwszy odcinek produkcji o "superbohaterach".

Trent Reznor i Atticus Ross zdobyli Emmy

Duet znany z Nine Inch Nails był również nominowany w kategorii "Wybitna oryginalna muzyka i tekst", ale przegrali z grupą Labirynth i ich "All for Us" z serialu "Euphoria".

Przeczytaj także

Zdobycie przez panów Emmy oznacza, że Reznor i Ross potrzebują jeszcze zdobyć nagrodę Tony, by osiągnąć tzw. EGOT (czyli kwartet najważniejszych statuetek w amerykańskiej popkulturze - Emmy, Grammy, Oscar i wspomniane Tony, które przyznawane jest za osiągnięcia teatralne). 

Niestety, na razie wygląda na to, że Reznor i Ross skupiają się na pisaniu muzyki dla filmów i seriali, a praca nad Nine Inch Nails poszła w las. Cóż, my z niecierpliwością czekamy na kolejne produkcje utalentowanego duetu.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.