Trivium, Powerwolf, Carcass i Municipal Waste na Mystic Festival 2019

Joanna Chojnacka
09.11.2018 10:56
Trivium|undefined Fot. Retna/Photoshot/REPORTER

Do składu Mystic Festival 2019 dołączają kolejni wykonawcy. W Polsce ponownie zagra między innymi grupa Trivium.

Jedno z największych rockowo-metalowych wydarzeń w Polsce powraca i to w wielkim stylu. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zaproponowali słuchaczom naprawdę atrakcyjny line-up. W dniach 25-26 czerwca 2019 roku fani ciężkich brzmień będą mogli usłyszeć w Krakowie Kinga Diamonda, Slipknota, Testament i Amon Amarth. Ale to nie koniec atrakcji.

Nowi wykonawcy na Mystic Festival 2019

Do mocnego już składu Mystic Festival 2019 dołączyły kolejne gwiazdy. Na koncertach w TAURON Arena Kraków pojawi się Trivium, Powerwolf, Carcass i Municipal Waste. Jednak organizatorzy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa. Na fanpage'u festiwalu czytamy, że już w przyszłym tygodniu poznamy kolejnych gości imprezy.

Bilety Mystic Festival 2019

Ceny biletów na wydarzenie rozpoczynają się od 439 złotych i uprawniają do wejścia na oba dni koncertów. Co ciekawe, organizatorzy zrezygnowali z podziału na popularne sektory Golden Circle oraz Early Birds. Miejsca pod sceną będą zależały od punktualności i wytrwałości festiwalowiczów. Wejściówki na Mystic Festival 2019 są już dostępne na stronie mysticfestival.pl. Póki co nie istnieje możliwość kupna biletu na jeden dzień imprezy.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.