Trivium, Powerwolf, Carcass i Municipal Waste na Mystic Festival 2019

Joanna Chojnacka
09.11.2018 10:56
Trivium|undefined Fot. Retna/Photoshot/REPORTER

Do składu Mystic Festival 2019 dołączają kolejni wykonawcy. W Polsce ponownie zagra między innymi grupa Trivium.

Jedno z największych rockowo-metalowych wydarzeń w Polsce powraca i to w wielkim stylu. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zaproponowali słuchaczom naprawdę atrakcyjny line-up. W dniach 25-26 czerwca 2019 roku fani ciężkich brzmień będą mogli usłyszeć w Krakowie Kinga Diamonda, Slipknota, Testament i Amon Amarth. Ale to nie koniec atrakcji.

Nowi wykonawcy na Mystic Festival 2019

Do mocnego już składu Mystic Festival 2019 dołączyły kolejne gwiazdy. Na koncertach w TAURON Arena Kraków pojawi się Trivium, Powerwolf, Carcass i Municipal Waste. Jednak organizatorzy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa. Na fanpage'u festiwalu czytamy, że już w przyszłym tygodniu poznamy kolejnych gości imprezy.

Bilety Mystic Festival 2019

Ceny biletów na wydarzenie rozpoczynają się od 439 złotych i uprawniają do wejścia na oba dni koncertów. Co ciekawe, organizatorzy zrezygnowali z podziału na popularne sektory Golden Circle oraz Early Birds. Miejsca pod sceną będą zależały od punktualności i wytrwałości festiwalowiczów. Wejściówki na Mystic Festival 2019 są już dostępne na stronie mysticfestival.pl. Póki co nie istnieje możliwość kupna biletu na jeden dzień imprezy.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.