Uczestnik polskiego talent show udawał Jamesa Hetfielda: "Wygląda bardziej jak Kurt Cobain" [WIDEO]

07.03.2022 12:43
James Hetfield Fot. Rex Features/East News

Zobaczcie, jak belgijski wokalista udawał frontmana Metalliki w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powrócił i teraz spodziewajcie się, że co tydzień będziemy pisać o rockowych coverach, które pojawią się w tym dziwnym talent show. Przypomnijmy, że w programie biorą udział celebryci, którzy muszą udawać polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki. W 16. edycji show doszło do zmiany jurorów - oprócz Michała Wiśniewskiego, Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej uczestników ocenia również Krzysztof Cugowski, który w tej roli pojawia się pierwszy raz. Już w pierwszym odcinku nie zabrakło rockowego akcentu.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: Danzel udawał Jamesa Hetfielda [WIDEO]

W nowej edycji programu możemy oglądać zmagania Ani Rusowicz, Viki Gabor, Karoliny Pisarek, Anny Jurksztowicz, Patryka Cebulskiego, Macieja Radela, Andrzeja Kozłowskiego i belgijskiego wokalistę Danzela, który w pierwszym odcinku udawał frontmana Metalliki.

Wokalista wykonał przebój "Enter Sandman" i wiele osób doceniło jego starania podkreślając, że to "najlepszy Hetfield, który pojawił się dotychczas w programie". Pojawiły się również negatywne głosy dotyczące charakteryzacji, która miała upodobnić Danzela bardziej do Jasona Newsteda czy Kurta Cobaina. Oceńcie sami, jak wypadł ten występ:

Polecamy

Ostatecznie Danzel został wysoko oceniony i muzyk zajął 3. miejsce. Zobaczcie również występ Andrzeja Kozłowskiego, który zaśpiewał piosenkę Krzysztofa Krawczyka "Chciałem być".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.