Twórcy "Bohemian Rhapsody" idealnie odtworzyli występ Queen na Live Aid [PORÓWNANIE WIDEO]

Aleksandra Degórska
16.11.2018 17:46
Bohemian Rhapsody i scena Live Aid|undefined Fot. materiały prasowe

Pewien fan porównał występ Queen na Live Aid z kadrami z filmu "Bohemian Rhapsody". Podobieństwo jest porażające!

O filmie "Bohemian Rhapsody" jest naprawdę głośno i obraz cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic zatem dziwnego, że film wyprzedził "Kler" Smarzowskiego w polskim box office, zaś utwór "Bohemian Rhapsody" po raz trzeci w historii wrócił na listę Billboardu.

Występ Queen na Live Aid w "Bohemian Rhapsody" 

Fanów Queen jest sporo i wielu z nich wybierając się na film chciało przekonać się, jak twórcy pokażą historię zespołu i czy zrobią to rzetelnie. Pewien wielbiciel grupy postanowił nawet zestawić ze sobą występ Queen na Live Aid w 1985 roku z kadrami z filmu, które pokazują ten koncert. Był to jeden z ważniejszych momentów w karierze zespołu, bo brytyjska grupa ukradła wszystkim show i w czasie krótkiego występu porwała tłum.

Twórcy "Bohemian Rhapsody" dobrze odwzorowali ten istotny moment w karierze Queen. Przekonajcie się sami z jaką precyzją Rami Malek grał Freddiego Mercury'ego!

Kontrowersje wokół "Bohemian Rhapsody"

Film "Bohemian Rhapsody" wywołał sporo kontrowersji. Widzowie w Malezji obejrzeli znacznie okrojony materiał pozbawiony homoseksualnych scen. W sumie z filmu "Bohemian Rhapsody" wycięto 20 minut materiału. Co ciekawe, po pojawieniu się pierwszego zwiastuna produkcji, fani narzekali, że homoseksualny wątek został w ogóle pominięty.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.