U Travisa Barkera z blink-182 zdiagnozowano zakrzepy

Kamil Kacperski
18.06.2018 13:24
Travis Barker|undefined Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Jak oficjalnie potwierdził zespół, jego stan jest obecnie monitorowany. Blink-182 przez tę sytuację został zmuszony do przełożenia dat koncertów ich show „Kings of the Weekend”, które miały się odbyć w Las Vegas.

Perkusista „blinków” trafił do szpitala po tym, jak zdiagnozowano w jego obydwóch rękach zakrzepy. Barker czuje się na razie dobrze, ale jego stan jest obecnie monitorowany przez specjalistów. Tak przynajmniej napisali w swoim oficjalnym oświadczeniu członkowie pop-punkowego zespołu.

Potwierdzono również, że ich koncerty w ramach wydarzenia „Kings of the Weekend” zostaną przełożone, a w skrajnych wypadkach mogą być nawet całkowicie odwołane. Zespół blink-182 zapewnił jednak, że w tym wypadku, organizatorzy zobowiązali się oddać fanom pieniądze za bilety. Tak brzmi pełne oświadczenie zespołu:

Przyjaciele,
Travis Barker cierpi obecnie na zakrzepy, które pojawiły się w jego obydwóch rękach i niestety nie jest w stanie występować, dopóki nie dostanie pozwolenia od swojego sztabu medycznego. Sytuacja jest obecnie monitorowana. Ze względu na te okoliczności, z ogromną przykrością musimy poinformować, że planowana rezydencja blink-182 w Las Vegas w ramach wydarzenia „Kings of the Weekend” musi zostać przełożona. Nowe daty zostaną niedługo ogłoszone na oficjalnej stronie zespołu. Jeżeli nie będziecie w stanie dotrzeć innego dnia, czekają na was zwroty w miejscu zakupu biletów.

Travis Barker z zakrzepami krwi

Ostatnie zdanie, które mamy okazję przeczytać w oświadczeniu zespołu pochodzi od samego perkusisty Travisa Barkera, który potwierdził, że jego największą miłością jest gra na perkusji. Dodał również, że zrobi wszystko, by jak najszybciej znów pojawić się na scenie:

Granie na perkusji to moje życie i dobija mnie to, że nie mogę dla was zagrać w ten weekend. Mam nadzieję, że wrócę jak najszybciej.

Wygląda więc na to, że Barkerowi nie grozi żadne poważne niebezpieczeństwo. Dyskografię blink-182 zamyka wydany w 2016 roku album „California”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.