U2 kończy karierę? Słowa Bono zaniepokoiły mocno fanów

Aleksandra Degórska
15.11.2018 12:27
U2 kończy karierę|undefined Fot. Julie Edwards/LFI/Avalon/Photoshot/East News

Słowa Bono na koncercie w Berlinie spowodowały, że wielu fanów U2 zaczęło się martwić o dalsze losy kapeli. Co dalej z U2?

U2 zakończył swoją trasę Experience + Innocence Tour 13 listopada 2018 - wtedy też zagrał koncert w Berlinie. Trasa odbyła się w ramach promocji 14. albumu studyjnego „Songs Of Experience”, który ukazał się 1 grudnia 2017.  Fanom zawsze jest mało i chcieliby oczywiście zobaczyć znowu U2 na żywo, ale wszystko wskazuje na to, że kapela szybko nie wróci na scenę... możliwe nawet, że już nigdy do tego nie dojdzie.

U2 kończy karierę?

Wielbiciele zespołu zaczęli panikować, gdy podczas berlińskiego koncertu U2 usłyszeli z ust Bono następujące słowa:

Byliśmy w trasie naprawdę długo, to już 40 lat i ostatnie 4 lata były dla nas szczególne. Teraz odchodzimy...

Oczywiście słowa Bono można różnie interpretować - jedni uważają, że oznacza to koniec kariery U2, inni natomiast sądzą, iż jego słowa odnoszą się do końca trasy. Bardziej opanowani fani uważają, że U2 nie ma powodu, żeby żegnać się ze sceną. Bono ostatnio miał problemy z głosem, ale jego stan zdrowia jest na tyle dobry, żeby dalej kontynuować karierę.

Wszystko zatem wskazuję, że trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejny ruch ze strony U2.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.