U2 z koncertem na stacji metra

Robert Skowronski
03.07.2015 16:10
U2 z koncertem na stacji metra Fot. kadr z wideo

Gwiazdy rocka, jako uliczni grajkowie? Tak, i to na oficjalnych nagraniach! Zobacz wyjątkowy koncert Bono i zespołu oraz poznaj jego kulisy.

Informowaliśmy już o tym, że zespół U2 zagrał na stacji nowojorskiego metra. Wówczas dysponowaliśmy tylko amatorskimi nagraniami osób, które miały to niesamowite szczęście uczestniczyć w wydarzeniu. Teraz już możemy pokazać więcej. Prezentujemy nagrania ukazujące występ U2 od zaplecza:

Przypomnijmy kontekst tego niecodziennego koncertu wśród przechadzających się mieszkańców Nowego Jorku. Bono jeszcze w 2014 roku miał wystąpić w programie Jimmy'ego Fallona, „The Tonight Show”. Niestety nie doszło do tego, ze względu na wypadek rowerowy wokalisty U2. Muzyk jadąc na rowerze zderzył się z innym pędzącym na jednośladzie użytkownikiem alejki w Central Parku. Tym samym wokalista złamał rękę.

Ten incydent Fallon obśmiał w swoim telewizyjnym skeczu razem z samymi członkami U2. Zresztą, zobaczcie sami:

Była to jednocześnie zapowiedź wizyty zespołu w programie amerykańskiego prezentera, do której w końcu udało się z sukcesem doprowadzić. Panowie ponownie podeszli z uśmiechem do rowerowego wypadku, którym sam Bono jest lekko zażenowany:

Nie ma nic fajnego w upadku z roweru. To nie jest Harley-Davidson ani nic podobnego. Nie ma w tym niczego interesującego.

Co jeszcze powiedział Bono ze spuszczoną głową i autoironicznym uśmiechem na twarzy?

Jak Wam się podobał występ U2 na stacji metra?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.