Uczestnik talent show udawał Dawida Podsiadłę. Jak wypadł w utworze "Trofea"?

07.10.2019 11:43
Twoja Twarz Brzmi Znajomo |undefined Fot. kadr z wideo

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak Jeremi Sikorski wypadł w roli Dawida Podsiadły?

Podczas ostatniego odcinka talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczyliśmy na jednej scenie Krzysztofa Krawczyka, wokalistę Simply Red, Prince'a, Billie Eilish czy Zenka Martyniuka. Każdy z uczestników musiał jak najlepiej podrobić głos oraz manierę danej gwiazdy i jest to naprawdę trudne zadanie, szczególnie dla kobiet udających mężczyzn. Uczestnicy dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie jurorów, ale efekt bywa naprawdę różny.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Jeremi Sikorski jako Dawid Podsiadło [WIDEO]

Wokalista Jeremi Sikorski udawał Dawida Podsiadłę i wykonał jego singiel "Trofea" z płyty "Małomiasteczkowy". W klipie do tego utworu zagrali m.in. Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc czy Magdalena Cielecka. Jak z repertuarem młodego artysty poradził sobie uczestnik programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Sikorski został dobrze ucharakteryzowany, ale czy również wokalnie przypominał Podsiadłę? Oceńcie sami:

Przeczytaj także

Dawid Podsiadło ogłosił akustyczną trasę koncertową

1 października 2019 muzyk ogłosił swoją pierwszą akustyczną trasę koncertową, która wystartuje 26 stycznia 2020 w Katowicach. Artysta planował pojawić się w 14 miastach w Polsce, ale wkrótce ogłosił dodatkowe koncerty. Bilety na występy Podsiadły rozeszły się w bardzo szybkim tempie, co było zresztą do przewidzenia.

Zobacz także: Dawid Podsiadło pokazał "Najnowszy klip" z Tomaszem Kotem i Mają Ostaszewską [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.