Dawid Podsiadło pokazał "Najnowszy klip" z Tomaszem Kotem i Mają Ostaszewską [WIDEO]

02.09.2019 13:25
Dawid Podsiadło Najnowszy klip|undefined Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do singla "Najnowszy klip" z płyty "Małomiasteczkowy".

Dawid Podsiadło zaprezentował nowy klip do utworu... "Najnowszy klip". Po raz kolejny po teledysku do singla "Trofea" muzyk współpracuje z plejadą polskich aktorów. W klipie występują, odtwórcy głównych ról w filmie "(Nie)znajomi": Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski, Wojtek Żołądkowicz. Film pojawi się w kinach 27 września 2019.

Dawid Podsiadło pokazał teledysk do singla "Najnowszy klip" [WIDEO]

"(Nie)znajomi" to historia grupy przyjaciół, którzy w trakcie kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa tajemnice, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami. W teledysku Dawid Podsiadło otrzymuje dziwną przesyłkę, w której znajduje się telefon. Zobaczcie, jak prezentuje się ta zagmatwana historia:

Przeczytaj także

Za sprawą "(Nie)znajomych" Podsiadło debiutuje w nowej roli. Po raz pierwszy został producentem filmowym i tak artysta opowiedział o swoim nowym zadaniu:

Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie przy różnych projektach. Z pozostałymi członkami ekipy producenckiej też miałem okazję poznać się wcześniej, więc proces mojego dołączenia do projektu przebiegał bardzo naturalnie - choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że zostałem jednym z koproducentów. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, mamy naprawdę wspaniałą obsadę i po prostu bardzo dobry film. To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem kina.

Wiosna i lato były pełne sukcesów dla Dawida Podsiadły. Wokalista może pochwalić się diamentową płytą "Małomiasteczkowy", udaną trasą koncertową, sukcesem singla "Trofea" oraz wyprzedanym koncertem na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem. Występ odbędzie się 28 września 2019.

Zobacz także: Dawid Podsiadło zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. Artysta wzruszył wszystkich

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.