Vinnie Paul: Znamy przyczynę śmierci perkusisty

Aleksandra Degórska
25.06.2018 10:29
|north Fot. FaceToFace / Reporter / East News

Nadal trudno uwierzyć w to, że nie usłyszymy już nigdy na żywo Vinniego Paula. Sprawdźcie, jaka jest przyczyna śmierci perkusisty.

22 czerwca 2018 metalowy świat pogrążył się w żałobie, bowiem odszedł kolejny legendarny metalowy muzyk. W wieku 54 lat w Las Vegas zmarł Vinnie Paul, artysta, który wraz z bratem Dimebagiem Darrellem założył zespół Pantera.

O śmierci perkusisty poinformowała właśnie grupa Pantera, który nie podała wówczas przyczyny jego śmierci. Muzyk nie skarżył się na zdrowie, informacja o jego odejściu była wielkim szokiem dla wszystkich fanów.

Jednak dobrze poinformowane źródła Las Vegas Review-Journal podały, że Vinnie Paul zmarł w wyniku zawału serca podczas snu. Obecnie koroner bada przyczynę śmierci i ciało perkusisty następnie spocznie w Teksasie obok matki oraz brata Dimebaga Darella.

Nie żyje Vinnie Paul, perkusista Pantery i Hellyeah

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy zespół Hellyeah, w którym udzielał się Vinnie Paul będzie kontynuował działalność bez perkusisty. Przypomnijmy, że w 1981 roku muzyk założył wraz z bratem Dimebagiem Darrellem metalową grupę Pantera.

Po rozpadzie Pantery nie skończył z muzyką i stworzył zespół Damageplan. W 2004 roku podczas jednego z koncertów doszło do strzelaniny, w której zginął Dimebag Darrell. Krótko po tym Damageplan zakończył działalność. W 2006 roku Vinnie Paul dołączył do grupy Hellyeah.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.