Wiadomo, jakie substancje miał we krwi Chester Bennington w chwili śmierci. Podano wyniki autopsji

Aleksandra Degórska
06.12.2017 10:29
Wiadomo, jakie substancje miał we krwi Chester Bennington w chwili śmierci. Podano wyniki autopsji Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Kilka miesięcy po śmierci wokalisty Linkin Park parę kwestii się wyjaśniło. Sprawdźcie szczegóły tej sprawy.

20 lipca 2017 roku Chester Bennington popełnił samobójstwo w swoim domu w Palos Verdes Estates w Los Angeles. Wiele osób zastanawiało się, jak mogło w ogóle do tego dojść. Według TMZ, Chester Bennington miał alkohol we krwi w momencie śmierci.

Testy toksykologiczne wykazały również obecność MDMA, znanej jako ecstasy, we krwi wokalisty Linkin Park. Jednak według USA Today, w szczegółowym badaniu próbki moczu, w którym narkotyki pozostają przez dłuższy czas, nie znaleziono żadnych śladów ecstasy.

Z tego też powodu wiadomo, że Chester nie był pod wpływem narkotyków w chwili śmierci. Ponadto znaleziono w jego kredensie butelkę Zolpidemu, który przypisuje się na bezsenność. W pokoju zauważono również duży kufel Corona, który był w połowie pusty i pustą butelkę po Stella Artois. Żona Chestera powiedziała policji, że jej mąż przyjmował antydepresanty, ale od ponad roku ich nie brał.
6 maja 2017 roku rozpoczęła się ostatnia trasa koncertowa Linkin Park z Chesterem, która promowała album „One More Light”. Ostatnim występem wokalisty stał się koncert 6 lipca 2017 w Birmingham. 15 grudnia 2017 roku światło dzienne ujrzy koncertówka „One More Light: Live”, która została zarejestrowana właśnie podczas tej trasy.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.