Wiemy, kto się kryje pod maskami Slipknota!

Urszula Drabińska
04.12.2014 12:48
Wiemy, kto się kryje pod maskami Slipknota! Fot. materiały prasowe

Tożsamość nowych muzyków zespołu – basisty i perkusisty – jawna! Kto zdradził?

Potwierdziły się wcześniejszego plotki. Nowym basistą rzeczywiście jest Alessandro Venturella z zespołu Krokodil, a bębniarzem – Jay Weinberg, od czasu do czasu zastępujący swojego ojca u boku Bruce’a Springsteena. Wszystkie wątpliwości rozwiał były techniczny Slipknota.

Norm Costa po wywaleniu z ekipy postanowił się zemścić. Uznał, że najlepszym sposobem odegrania się będzie wyjawienie prawdy na Instagramie. Zdjęć nie zapomniał opatrzyć tagiem #fuckslipknot.

slipknot-zemsta

I po tajemnicy… Corey Taylor prawdopodobnie będzie zły. Podobnie jak wtedy, gdy nie pomyślał, by na planie teledysku „The Devil in I” zasłonić charakterystyczne dziary Venturelli. A zaledwie kilka dni temu podkreślał, że nie planują grania koncertów bez masek.

Moglibyśmy, ale nie chcemy. Muzycy Kiss zmyli makijaże w latach 80. Wiem, dlaczego to zrobili. Uderzyli głową w mur, a musieli się rozwijać. W naszym przypadku maski zawsze ewoluują, ciągle się zmieniamy i nie czujemy presji, by je zdjąć. 

Chodzi w nich o coś więcej niż tylko o ukrycie tożsamości.

Kiedy patrzysz na silnik, to nie tylko gaźnik, wtryskiwacz paliwa czy wlot powietrza – wszystkie te części pracują razem i sprawiają, że silnik pracuje. Tak samo jest z tym zespołem – to nie tylko maski, stroje i niepoczytalność. Musisz wziąć to wszystko z muzyką, sztuką i dopiero to będzie Slipknot.

Frontman podsumował, że maski są tak samo integralną częścią grupy jak jej muzyka. Bez nich nie będą grać.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.