Władimir Putin zaśpiewał „Creep” Radiohead

Aleksandra Degórska
23.03.2017 12:15
Władimir Putin zaśpiewał „Creep” Radiohead Fot. kadr z wideo; Caryca Pejnta

Czy wiedzieliście, że prezydent Rosji potrafi również śpiewać i jest fanem brytyjskiej kapeli? Mamy na to dowody!

Co może łączyć prezydenta Federacji Rosyjskiej i wokalistę Radiohead? Okazuje się, że więcej niżby się mogło wydawać - panowie bowiem urodzili się tego samego dnia, czyli 7 października i w tym samym wieku otrzymali umowę o pracę - Thom Yorke podpisał kontrakt z EMI, Władimir Putin rozpoczął karierę w KGB.

A może rosyjski polityk jest skrytym fanem Radiohead? Poniższe nagranie może na to wskazywać, bo Putin zaśpiewał słynny przebój kapeli zatytułowany „Creep”. Wykonanie jest naprawdę bardzo, ale to bardzo złe. Wyobraźcie bowiem sobie, że prezydent stojąc na scenie na jakimś politycznym spotkaniu zaczyna fałszować wyśpiewując hit Radiohead. Thom Yorke chyba tego by nie zniósł.

Słowa utworu w ustach Putina brzmią naprawdę dziwnie...

Oczywiście polityk nie wykonał tego numeru, ktoś najwidoczniej z nudów zmontował takie nagranie. Kadry pochodzą z charytatywnego koncertu z 2010 roku w Petersburgu, podczas którego polityk wykonał utwór „Blueberry Hill”, choć i tutaj nie obyło się bez playbacku:

Koncert miał na celu zbiórkę pieniędzy dla ciężko chorych dzieci i do akcji zaangażowano również zagraniczne gwiazdy.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.