Wokalistka zszokowała jurorów coverem Lamb of God w talent show. Myśleli, że to mężczyzna [WIDEO]

18.09.2019 12:39
Metalowa wokalistka w coverze Lamb of God|undefined Fot. kadr z wideo

W niemieckim talent show uczestniczka wykonała cover Lamb of God "Ghost Walking". Czy jurorzy dobrze ocenili jej występ?

Wielu wokalistów próbuje swojego szczęścia w talent show, bo jest to dobra promocja dla młodego artysty. Nie jest to oczywiście łatwe zadanie, bo chętnych jest sporo, a jurorzy bardzo subiektywnie podchodzącą do oceny uczestników. Warto jednak zawsze próbować, dla niektórych występ w talent show jest początkiem całkiem ciekawej kariery. Rzadko się jednak zdarza, by w tego typu programach występowali artyści metalowi, ale gdy już pojawiają się, powodują lekką konsternację wśród jurorów i publiczności.

Wokalistka zszokowała jurorów coverem Lamb of God w talent show [WIDEO]

W niemieckim talent show "The Voice" pojawiła się 23-letnia wokalistka Stefanie Stuber. Dziewczyna zaskoczyła wszystkich, gdy zaczęła wykonywać kawałek Lamb of God "Ghost Walking". Jurorzy nie wiedzieli, czy mają do czynienia z mężczyzną czy kobietą i dopiero, gdy uczestniczka zaczęła wyciągać wysokie nuty bez modulacji głosu, wówczas większość jurorów przycisnęło przycisk. Zobaczcie, jaka była reakcja publiczności na występ fanki metalu.

Wszyscy jurorzy chcieli przyjąć do swojej grupy wokalistkę, dwóch z nich nawet razem z nią zaśpiewało, by przekonać ją do swojego zespołu. Dziewczyna w końcu dokonała wyboru i prawdopodobnie nieco poeksperymentuje muzycznie w kolejnych odcinkach talent show.

Przeczytaj także

Metalowe występy w talent show

Nie brakuje śmiałków, którzy chcą pokazać się przed jurorami talent show i wybierają metalowy repertuar. Tak zrobiły nastolatki w chińskim talent show, które zaskoczyły jurorów porządnym growlem. Cover Slipknota zrobił furorę w fińskim talent show, nie zabrakło też utwór Suicide Silence w popularnym programie.

Zobacz także: Uczestniczka talent show zachwyciła jury wykonaniem utworu Bring Me The Horizon 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.