Growl w wykonaniu młodej dziewczyny w chińskim talent show. Jaka była reakcja jury?

Aleksandra Degórska
10.08.2018 15:48
Młode chinki zszokowały jurorów w talent show|undefined Fot. kadr z wideo

Ostre brzmienia są naprawdę rzadkością w talent show. Czy jurorzy przepuścili uczestniczki do dalszego etapu?

W talent show uczestnicy zawsze starają się czymś zadziwić jurorów - w końcu w jakiś sposób trzeba zaistnieć. Chętnych jest naprawdę dużo - szczęścia próbują zarówno Ci bardziej utalentowani, jak również mniej. Każdy bowiem marzy o karierze wielkiej gwiazdy, która śpiewa dla tłumów na stadionach.

Przebić się jest naprawdę ciężko, bo chętnych nie brakuje. Jak zatem zaistnieć w talent show? Dwie młode dziewczyny w The Voice of China wpadły na pomysł, żeby stworzyć nietuzinkowy duet. Jedna z uczestniczek bowiem zaśpiewała słodkim głosikiem, natomiast jej koleżanka postanowiła... growlować.

Growl w chińskim talent show

Łatwo się domyślić jakie miny mieli sędziowie, gdy usłyszeli taki duet. W programie jurorzy nie widzą wokalistów i uczestnicy muszą swoim głosem przekonać do siebie sędziów. Czy dziewczynom to się udało?

Nie były to jedyne uczestniczki, które spowodowały, że jurorom opadły szczęki. Wystarczy wspomnieć o 13-latce, która śpiewa niczym Janis Joplin. Natomiast w fińskim talent show jeden z uczestników wykonał utwór Slipknota. Mocne brzmienia w tego typu programach są rzadkością i wywołują szok u jurorów. Tak było w przypadku wokalisty, który zaśpiewał „Unanswered” grupy Suicide Silence w rumuńskim talent show.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.