Wyprzedane koncerty Dawida Podsiadły w Poznaniu odbędą się w innym miejscu

Aleksandra Degórska
30.11.2018 11:17
Dawid Podsiadło|undefined Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Sprawdźcie szczegóły nadchodzących koncertów Dawida Podsiadły w Poznaniu.

Podsiadło ma teraz pełne ręce roboty - w ramach promocji krążka "Małomiasteczkowy" wokalista ruszył w trasę koncertową, która wystartowała 27 października 2018. Muzyk ma zaplanowane również 3 koncerty w Poznaniu - 4, 5 i 6 grudnia 2018 w Hali Arenie. Jednak fani mocno się zaniepokoili, gdy dowiedzieli się, że Hala Arena została zamknięta do 17 grudnia 2018 roku z powodu remontu sufitu.

Gdzie odbędą się koncerty Dawida Podsiadły w Poznaniu?

Taka informacja oczywiście wywołała plotki o tym, że koncerty Dawida Podsiadły się nie odbędą. Hala Arena poinformowała jednak, że zaplanowane występy powinny się odbyć w Międzynarodowych Targów Poznańskich.

9 listopada 2018 agencja Good Taste Production uspokoiła fanów, że występy Dawida Podsiadły w Poznaniu odbędą się. Koncerty zostały przeniesione do hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich i daty oraz godziny występów pozostały bez zmian.

Dawid Podsiadło z płytą "Małomiasteczkowy"

Wokalista bardzo kreatywnie promuje swój najnowszy krążek. W dzień premiery albumu "Małomiasteczkowy" Dawid Podsiadło sprzedawał płytę w kiosku przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Co więcej muzyk zachęca swoich fanów do rozwiązania "Małomiasteczkowej" krzyżówki - hasła można znaleźć na 40 bilbordach w różnych miastach w Polsce.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.