YouTuber wykonał cover Lamb of God strzelając z karabinu [WIDEO]

30.05.2019 14:24
Lamb of God cover|undefined Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie najdziwniejszego coveru Lamb of God "Laid to Rest".

Każdy może udostępniać swoją twórczość i oprócz perełek można znaleźć sporo coverów, memów i innych dziwadeł. Im bardziej znany zespół, tym więcej doczekuje się coverów. Najczęściej fani grają covery, które mocno nie różnią się oryginałów, ale niektórzy mają większe ambicje i chętnie szaleją ze swoimi wykonaniami.

YouTuber wykonał cover Lamb of God strzelając z karabinu [WIDEO]

W przypadku tego coveru, nie wiadomo trochę, jak to skomentować. Pewien koleś lubi metal i broń palną. Czy można to jakoś połączyć? Okazuje się, że tak. YouTuber udostępnił krótkie nagranie, w którym postanowił zagrać partię perkusji z utworu Lamb of God "Laid to Rest". Początkowo po prostu zagrał ją na perkusji, ale potem chwycił karabin i zaczął strzelać w rytm muzyki.

Przeczytaj także

Skąd taki pomysł? Trudno powiedzieć, co sprawiło, że metalowiec nagrał tak nietypowy cover...

Posłuchajcie również coveru After The Burial "Behold The Crown":

Lamb of God ostatnio nie ma szczęścia - 2 maja 2019 roku w Phoenix skradziono trzy gitary z przyczepy Lamb Of God. Zespół pojawił się w mieście, bo grał jako support Slayera. Policja jednak szybko znalazła sprawców - 3 mężczyźni zostali aresztowani za kradzież i handel kradzionymi przedmiotami.  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.