Trzej mężczyźni aresztowani za kradzież gitar Lamb of God

Joanna Chojnacka
15.05.2019 13:39
Lamb of God|undefined Fot. kadr z wideo

Przed koncertem Lamb Of God w Phoenix, gdzie zespół grał ze Slayerem, muzyków okradziono. Z przyczepy grupy zniknęły 3 gitary.

Policja w Phoenix ustaliła, że w czwartek 2 maja 2019 roku między północą a 4:30 skradziono trzy gitary z przyczepy Lamb Of God. Zespół pojawił się w mieście ze względu na koncert w Ak-Chin, gdzie muzycy występowali jako support Slayera.

Przeczytaj także

Trzej mężczyźni aresztowani za kradzież gitar Lamb Of God

Z przyczepy zniknęły wyjątkowe i bardzo wartościowe gitary. Jedną z nich policjanci zauważyli na aukcji internetowej. W trakcie śledztwa mundurowym udało się zidentyfikować i zlokalizować trzech podejrzanych. Mężczyźni zostali aresztowani za kradzież i handel kradzionymi przedmiotami. 

Jak donosi blabbermouth.net, gitary wróciły już do członków zespołu a Vince Lewis oznajmił, że sprzęt nadal jest w znakomitym stanie. Wśród skradzionych gitar był niezwykle cenny, ręcznie malowany "Warbird" Williego Adlera. To właśnie on trafił na aukcję internetową na OfferUp i skierował śledczych na trop podejrzanych.

Ostatnio gitarzysta Lamb Of God Mark Morton wydał solową płytę. Muzyk zaprosił do współpracy wielu ważnych dla muzyki rockowej i metalowej twórców. Wśród nich znajdziemy między innymi Chestera Benningtona. Utwór "Cross Off" z wokalistą, jest jednym z ostatnich numerów zarejestrowanych przez muzyka przed śmiercią. 

Zobacz także: >>Behemoth zrobił głupi kawał na koncercie Lamb of God<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.