Zack de la Rocha zranił nogę podczas koncertu Rage Against the Machine. Co dalej z ich trasą?

12.07.2022 12:36
Zack de la Rocha zranił nogę podczas koncertu Rage Against the Machine. Co dalej z ich trasą? Fot. Invision/Invision/East News

RATM jeszcze na dobre nie zdołało powrócić, a już ma problemy zdrowotne. Podczas drugiego koncertu na trasie "Public Service Announcement" wokalista Zack de la Rocha zranił nogę.

Zack de la Rocha zranił nogę na koncercie RATM. Co dalej z trasą?

Jak podaje portal Consequence, Zack de la Rocha zranił się po 4 utworach podczas koncertu w United Center w Chicago. Wokalista zaczął kuleć, a zejść ze sceny pomogli mu techniczni. Po krótkiej przerwie artysta powrócił na scenę, jednak resztę występu spędził siedząc z boku sceny na głośniku.

Polecamy

Z relacji portalu wynika, że de la Rocha kilkukrotnie próbował wstać, ale za każdym razem kończyło się to tak samo. Wokalista nie mógł w żaden sposób obciążyć nogi:

Na razie zespół nie skomentował całej sytuacji, ale nie przełożył też żadnego z planowanych koncertów, więc na razie możemy jedynie trzymać kciuki, że to nic poważnego i de la Rocha za moment powróci do formy.

Polecamy

Przypominamy, że był to zaledwie drugi koncert Rage Against the Machine na ich długo planowanej (i oczekiwanej) trasie "PSA", która wystartowała oficjalnie w sobotę w Wisconsin. 

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Rage Against the Machine i supportujących ich Run the Jewels zobaczymy w Krakowie już 15 września 2022 roku. Zespoły zagrają koncert w TAURON Arena.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.