Zagraj Lemmym w grze „Grand Theft Auto V”

Aleksandra Degórska
14.01.2016 12:38
|north Fot. kadr z wideo

Chcesz być jak lider Motorhead? Teraz możesz spełnić swoje marzenie i wcielić się w postać muzyka w wirtualnej rzeczywistości.

Lemmy Kilmister zmarł 28 grudnia 2015 roku, ale nadal żyje w sercach jego fanów, jak również w kultowej grze, gdzie nic i nikt nie może go zniszczyć. Zawsze marzyłeś o tym, by być jak gwiazda mocnego grania? Teraz w świecie „Grand Theft Auto V” możesz wcielić się w jedną z najważniejszych postaci w historii ostrego brzmienia.

Do gry wkroczył bowiem wokalista Motorhead i rozpoczął prawdziwą rewoltę w myśl idei sex, drugs and rock'n'roll. Jak to na muzyka przystało, dużo pije, pali, gra na gitarze, jeździ na motorze i otoczony jest wianuszkiem pań lekkich obyczajów.

Artysta robi tu i ówdzie duże zamieszanie - ciska koktajle Mołotowa w stronę kościoła, czy walczy z policją, która nie może go pokonać. Jak się bawić, to na całego!

Zobaczcie, jak prezentuje się postać Lemmy'ego w grze „Grand Theft Auto V”:

Za stworzenie bohatera odpowiedzialni są Christian Brandes, FunGt oraz jedijosh920 i trzeba przyznać, że panowie postarali się, by wirtualna postać była bardzo podobny do artysty. Lemmy Tribute Möd, bo tak się nazywa nowy mod, można pobrać tutaj.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Lemmy stał się bohaterem wirtualnego świata, bowiem wcześniej pojawił się jako Kill Master w grze „Brutal Legend” stworzonej przez Double Fine.

Z powodu śmierci muzyka firma postanowiła złożyć mu hołd tworząc wyjątkową grafikę:

Fani wokalisty Motorhead są naprawdę oddani i bardzo pomysłowi. Ich petycja spowodowała, że drink składający się z Jacka Danielsa i coli został oficjalnie nazwany „Lemmy”. Wielbiciele muzyka starają się również, by jeden z nowo odkrytych pierwiastków został nazwany Lemmium.

Natomiast inny fan stworzył nagranie, w którym „Ace of Spades” wykonuje... brodawka wokalisty. Ostatnio powstał również mashup Lemmy'ego i Davida Bowiego „Ace of Dance”. Zapewne panowie nieźle imprezują razem w zaświatach.

Chcielibyście zagrać Lemmym w „Grand Theft Auto V”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.