Zobacz nagranie z koncertu grupy KISS z 1983 roku. Muzycy wystąpili bez makijażu [WIDEO]

14.10.2019 10:48
KISS|undefined Fot. Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

W 1983 roku KISS zagrał swój pierwszy koncert na europejskiej trasie w Lizbonie. Na nagraniu widzimy muzyków bez charakterystycznego makijażu.

Na kanale KISSARMYHQ można znaleźć wyjątkowe wideo z udziałem grupy KISS. Widzimy na nim młodych muzyków z początków wieloletniej kariery. Nagranie pochodzi z 1983 roku i przedstawia artystów bez charakterystycznego makijażu. Vinnie Vincent, Eric Carr, Paul Stanley i Gene Simmons grają znane na całym świecie numery bez charakteryzacji na Spacemana, Demona, Catmana czy Ankh Warriora.

KISS: Zobacz koncert zespołu bez makijażu

W 1983 roku grupa KISS wyruszyła na europejską trasę koncertową "Lick It Up". Pierwszym przystankiem koncertów była Lizbona. Podczas występu w Portugalii muzycy nie nałożyli na twarze swoich czarno-białych makijaży. Nagranie z tego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także

Grupa KISS po 45 latach grania ogłosiła fanom, że kończy działalność. Muzycy po latach burzliwej kariery postanowiła zejść ze sceny. Na szczęście artyści odpowiednio pożegnali się także z polskimi fanami. Spektakularna trasa koncertowa End Of The Road dotarła również do krakowskiej TAURON Areny. Jak możemy wnioskować z oficjalnych wydarzeń grupy na Facebooku, ostatni koncert formacji zaplanowano na 9 maja 2020 roku.

Zobacz też: KISS zagra pierwszy w historii koncert dla... rekinów 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.