Kiss w Polsce [ZDJĘCIA]

19.06.2019 03:24
Kiss|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

W ramach pożegnalnej trasy End of the Road zespół Kiss wystąpił w TAURON Arenie w Krakowie. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Słynna grupa odwiedziła Polskę po raz pierwszy i zarazem ostatni. Muzycy wystąpili w krakowskiej TAURON Arenie 18 czerwca 2019 roku.

 
Po ponad 45-letniej karierze Kiss ogłosił, że wyruszył w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną End of the Road. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.

Kiss w Polsce

 
W ciągu trwającej ponad cztery dekady kariery, grupa Kiss zdobyła opinię jednego z najbardziej oryginalnych zespołów na świecie. Niesamowite i niezwykle widowiskowe koncerty i oryginalny wizerunek sceniczny sprawiły, że formacje kochają fani na całym świecie.

Trasa End of the Road uznawana jest za największą i najbardziej spektakularną w historii zespołu, o czym mogli się przekonać fani, którzy przybyli na krakowski koncert.

Przeczytaj także

W Krakowie nie zabrakło wszystkich zapowiadanych atrakcji: Gene ział ogniem i pluł krwią, Paul przeskoczył przez widownię, by zagrać kilka piosenek z platformy na środku TAURON Areny,  gitara Tommy'ego Thayera wystrzeliwała iskry, a zestaw perkusyjny Erica Singera wzbijał się w niebo kilkakrotnie, w tym podczas rewelacyjnego solo.

Były płomienie, lasery, balony, fajerwerki, snopy iskier i konfetti. Statki kosmiczne, do których muzycy strzelali z gitar i latali tuż pod samym dachem obiektu. Był ogromny i spektakularny rockowy cyrki i oczywiście piosenki, które brzmiały rewelacyjnie, a publiczność gromko wtórowała Kissom przy każdej z nich.

Kiss w Polsce: Zdjęcia

Zobaczcie naszą galerię z tego wydarzenia

Setlista koncertu prezentowała się następująco:

 1. Detroit Rock City
 2. Shout It Out Loud
 3. Deuce
 4. Say Yeah
 5. I Love It Loud
 6. Heaven's on Fire
 7. War Machine
 8. Lick It Up
 9. Calling Dr.Love
 10. 100,000 Years
 11. Cold Gin
 12. God of Thunder
 13. Psycho Circus
 14. Let Me Go, Rock 'N' Roll
 15. Love Gun
 16. I Was Made for Lovin' You
 17. Black Diamond
 18. Beth
 19. Crazy Crazy Nights
 20. Rock and Roll All Nite

Kto z Was był na koncercie Kiss w Krakowie? Podzielcie się koniecznie swoimi wrażeniami!

Zobacz również: 80 tysięcy fanów KISS zaśpiewało "Rock and Roll All Nite" na koncercie [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.