Były perkusista Slayera: Tom Araya chciał odejść, kiedy byłem jeszcze w zespole

18.09.2019 09:58
Slayer|undefined Fot. . shutterstock.com

Podczas podcastu "Let There Be Talk" były perkusista grupy Slayer, Dave Lombardo, wypowiedział się na temat swojego byłego kolegi z zespołu. 

Slayer powstał w 1981 roku na przedmieściach Los Angeles. Obecnie w skład zespołu wchodzą Tom Araya, Kerry King, Gary Holt i Paul Bostaph. Dave Lombardo jest byłym perkusistą, który grał w kapeli do 2013 roku. Zespół wydał 11 albumów, a wydawnictwo zamyka krążek "Repentless", który został wydany w 2015 roku. Trzy lata później Slayer ogłosił zakończenie kariery zespołu. 

Były perkusista Slayera: Tom Araya chciał odejść, kiedy byłem jeszcze w zespole

Dave Lombardo został zapytany o to, czy wierzy, że Slayer zagra swój ostatni koncert w Los Angeles w listopadzie 2019 roku. Muzyk odpowiedział: 

Z tego co wiem, Tom [Araya] chciał odejść, kiedy byłem jeszcze w zespole - chciał to wszystko przerwać. Myślał o przejściu na emeryturę od dłuższego czasu. Teraz w końcu to się stało i mam nadzieję, że dostanie to, co chce od życia i przyszłości. 

Przeczytaj także

4 czerwca 2019 roku Slayer zawitał do Polski. Kapela pojawiła się na Arenie Gliwice, żeby pożegnać się z polskimi fanami. Na koncercie nie zabrakło klasycznych utworów grupy. Widzowie usłyszeli "South of Heaven", "Raining Blood" i "Angel of Death". 

Zobacz także: Slayer ujawnił szczegóły nowego koncertowego wydawnicta „The Repentless Killogy” 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.