Czy Metallica potrafi okiełznać kukiełki? Zobaczcie zabawny skecz z udziałem zespołu

13.04.2023 11:46
Czy Metallica potrafi okiełznać kukiełki? Zobaczcie zabawny skecz z udziałem zespołu Fot. Brittainy Newman/Associated Press/East News

Hetfield i spółka szykują się do premiery swojego nowego albumu "72 Seasons" i pojawiają się codziennie w popularnych programach radiowych i telewizyjnych. Niedawno wzięli udział w skeczu Jimmy'ego Kimmela.

Metallica jako "Masters of Puppets". Zobaczcie skecz z udziałem zespołu

Pewnego dnia skandynawski ogórek Lars postanowił stworzyć zespół. Po umieszczeniu ogłoszenia w lokalnej gazecie, odezwał się do niego fajny kocur James, który gwoli ścisłości nie był wykastrowany. Panowie byli bardzo szczęśliwi, ale stwierdzili, że do grupy potrzebują jeszcze kilku członków. Niedługo potem dołączyli do nich osiołek Kirk i niewidzialny facet Robert. Tych dwóch dżentelmenów łączyła wspólna pasja do imprezowania.

Polecamy

Po procesie kompletowania składu, panowie mieli kolejną zagadkę do rozwiązania - jaki rodzaj muzyki chcą grać? Pojawiały się pytania o country, polkę, a nawet salsę, ale żaden z tych gatunków nie wydawał się być odpowiedni. Metallica nie wiedziała co ma zrobić, dopóki nie poznała swojego nowego przyjaciela - Szatana.

Ten zaproponował im takiej muzyki, która uczyni ich bogatymi, znanymi i zapewni im mnóstwo narko... znaczy się cukierków. 

O jaki gatunek chodzi? Oczywiście metal.

Polecamy

Resztę historii chyba znacie, a jak nie, to w kukiełkowej formie przedstawiła ją sama Metallica w programie Jimmy'ego Kimmela, u którego panowie goszczą jako muzyczni rezydenci. Śmieszny skecz z udziałem zespołu zobaczycie poniżej:

Przypominamy oczywiście, że Metallica już 14 kwietnia 2023 roku zaprezentuje światu swój nowy krążek "72 Seasons". Panowie zagrają też w Polsce dwa koncerty 5 i 7 lipca 2024 roku - te odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.