Czy piwo inspirowane Guns N' Roses zostanie wycofane? Nowe informacje w sprawie

14.08.2019 11:50
Guns N' Roses |undefined Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

W maju 2019 roku świat obiegła informacja, że zespół Guns N' Roses pozwał browar, który produkował piwo o nazwie "Guns N' Rosé". Teraz pojawiły się nowe informacje w tej sprawie.

Canarchy Craft Brewery Collective to firma, która sprzedawała browar o nazwie "Guns N' Rosé". Jak się później okazało, zakład Canarchy sprzedawał także czapki, koszulki, kufle, naklejki, guziki i bandany na których widniała nazwa "Guns N' Rosé". Portal The Blast dotarł do nowych informacji w sprawiesygnowania browaru nazwą, która kojarzy się z rockową grupą.

Nowe informacje w sprawie pozwu złożonego przez Guns N' Roses

9 maja 2019 roku Guns N' Roses złożyło skargę w sprawie nazwy piwa. Jak podaje Blabbermouth, od tego momentu obie strony są zaangażowane w dyskusje ugodowe:

Powód i pozwany Canarchy Craft Brewery Collective LLC są zaangażowani w dyskusje ugodowe od momentu złożenia skargi w dniu 9 maja 2019 r. 31 lipca 2019 r. powód i pozwany osiągnęli porozumienie, które zasadniczo rozwiązuje wszystkie roszczenia [...]. Strony są w trakcie finalizacji pisemnej umowy ugodowej [...]
Przeczytaj także

Na portalu Blabbermouth możemy również przeczytać, że w dokumentach widnieje informacja, że Slash, Axl Rose i Duff McKagan twierdzili, że firma Cranchy chciała zarejestrować nazwę piwa jako znak towarowy. Kiedy jednak zespół nie wyraził na to zgody, browar postanowił zrezygnować z tego pomysłu. Zakład zgodził się zatrzymać dystrybucję od marca 2020 roku.

Zobacz także: Slash potwierdził, że Guns N' Roses rozpoczął pracę nad nowym albumem

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.